Labdien!
1) Pirms kāda laika izlādējoties auto akumulatoram pēc jaunā akumulatora ielikšanas man iedegās "stūres" lampiņa panelī, kas varētu būt par vainu?
2) Uzņemot strauji ātrumu, liekas, ka mašīnai kaut kas apakšā dauzās, skaņa nav metāliska! (sajūtas tādas takā lidotu ar helikopteri nejau brauktu ar mašīnu
)
Braucot vienmērīgi skaņa pazūd! Mašīnai iespējams sakarā ar to ir jūtama vibrācija braucot virs 90km/h
Neizslēdzu, ka vibrācija varētu būt arī riepu dēļ!
Galvenā problēma ir šī kaitinošā skaņa!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















