Tikko izmantoju vienas jaunas platformas pakalpojumus - www.servix.lv un esmu ļoti patīkami pārsteigts.
Kaut ko iepriekš par viņiem biju lasījis db.lv , sevi pozicionē kā autoservisu brokeri, kas apvieno vairāk kā 100 autoservisu.
Pieteicu eļļas maiņu savam 2008.g. Audi A6 3.0 TDI, jau pēc pāris stundām saņēmu pirmos autoservisu piedāvājumus - 90, 110 un pat 70 EUR. Izvēlējos to par 90 EUR, jo čaļi bija pacentušies uzrakstīt, kādu eļļu, kādu filtru izmantos un vēl bezmaksas ritošās pārbaudi piedāvāja.
Pēc tam, kad biju apstiprinājis piedāvājumu, ar mani sazinājās autoservisa džeki un vienojāmies par laiku.
Kad atbraucu, vIss bija super operatīvi- serviss jau bija sagādājis eļļu un filtru, faktiski 40 min laikā visu samainīja un, kā solīts uztaisīja arī ritošās pārbaudi.
Cena, kā bijām norunājuši, nekādu nepatīkamu pārsteigumu.
Nākošreiz pamēģināšu šo servix.lv , kad būs jāveic auto remoonts. Cerams, ka pieredze būs tikpat laba! ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam


















