Pamanīju ka volvo s80 2004.gada d5 automātam tek eļļa. Servisā 'pa ceļam' teica, ka jāmaina spararata blīvslegs. Pacēla augšā un pie iedarbināta motora eļļa pilot. Jautājums, kurā servisā Rīgā vai Ķekavas/baldones rajonā Jūs ieteiktu to salabot un cik tas apmēram varētu maksāt?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















