Sveiki visiem! Nesen kļuvu pirmo reizi mūžā par Volvo īpašnieku. Viss super, viss patīk, ja salīdzina ar tām mašīnām, kuras bijušas, taču ir viena problēma. Aizmugurē, kreisajā(šofera) pusē nedeg led gabarīts, es gan tikai nesen pamanīju, ka tāds viņam vispār ir jo sanāk, ka katrai fārai ir 2 parastās gabarītlampiņas+led. Jautājums, vai ir iespēja nomainīt tikai to led virteni ar četrām lampiņām, vai jāmeklē jauns lukturis? Servisā, pateica ka jauns lukturis vajadzīgs. Paldies jau iepriekš.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















