Glābjot Volvo XC90, iet bojā pats

jeb: tā noteikti nevajag darīt: "Traģiskais negadījums ar bojāgājušo noticis Daugavpils novada Medumu pagastā, kad 1996.gadā dzimis vīrietis, mēģinot apturēt savas automašīnas "Volvo XC90" noripošanu no kalna, saspiests starp transportlīdzekli un koku." www.tvnet.lv/7250192/censoties-apturet-ripojoso-auto-latgale-gajis-boja-cilveks

XC 90 tak ir īpaša vērtība. Tā te vismaz kādreiz tika sludināts

tādi jau tie volvo hlami ir. vajag aizliegt ievest. nogalina mūsu cilvēkus.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti