Sveiki, varbūt kādam gadījies kas līdzīgs, lieta tāda ka volvo s60 , kad netur kāju uz gāzes pedāli stūre ļoti smaga , tiklīdz kaut vai minimāli pado apgriezienus tā stūre viegla , kas varētu būt par vainu ? Eļļa nekur nezūd. Drīz skate jāiet, 3nieku par to nevar atraut ? It ka man personīgi tas vispār netraucē, jo tiklīdz sāk braukt stūre viegla , bet gribētos atrisināt..
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















