Kas varētu būt pie vainas ka priekšējās bremzes nevienmērīgi bremzē? Aizmugurējās nav ideāli bet ir labākas nav tik lielas atšķirības!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kas varētu būt pie vainas ka priekšējās bremzes nevienmērīgi bremzē? Aizmugurējās nav ideāli bet ir labākas nav tik lielas atšķirības!
Ass Kreisais Labais Bremžu tips 1 2.11 3.49 D 2 2.05 1.58 D 2 1.35 1.26 S D - Darba bremzes; S - Stāvbremzes
Ko nozīmē nevienmērīgi ??? Tip kā apskatē atšķiras bremzēšanas spēks starp pusēm ???
Skaties kas vājākajā pusē ir potenciāli ierūsējis supportam.
Jā skate ielika 2 nieku ka priekšējās pārsniedz 30%atšķirība
Minēšu, ka pie vainas varētu būt sūdīgā stāvoklī esošas bremzes. Tieši tik vienkārši.
Cita starpā ir vēl tāds prikols, ja tikko mainīti diski/kluči, tad man uzreiz nākamajā dienā braucot ar jaunu komplektu arī skatē bija priekšai ārpus pieļaujamā atšķirība, mēnesi pabraucu ( neko bremzēm nedarot) un atkārtotajā apskatē bremzes ideāli vienādas, nu tā ka par divām 100-daļām tik atškirība.
Domāju, ka tur nekas nav mainīts.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2