Uz kurieni iesaki aizbraukt ar teltīm! Kāpēc pie ūdens? Neredzu īsti jēgu braukt, ja tur nav ūdens tilpne.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Uz kurieni iesaki aizbraukt ar teltīm! Kāpēc pie ūdens? Neredzu īsti jēgu braukt, ja tur nav ūdens tilpne.
Daudz cilvēku viens otram blakus, bet varu ieteikt kempingu Melnsils 10 km no Kolkas Rīgas līča krastā. Vāirāk te iauto.lv/dazadi/celojumi/44953-palikm-ar-teltm-pie-kolkas-kemping-melnsils-pa-30-eur-k-tur-ir-un-cik-maks-video Plusi: 📌 Pie jūras 📌 Gandrīz vienmēr (izņemot Līgo vakaru) var atrast naktsmītnes 📌 Lielais apmeklētāju skaits nozīmē daudz bērnu un ģimenēm, tas ir liels pluss, jo viņi pazūd, iepazīstas un spēlējas stundām ilgi Mīnusi: 📌 Man ar teltīm tas ir pluss, ka var iet uz kopīgām tualetēm ar ūdeni, bet WC nav arī lielākajā daļā mucu un kuģīšos. Rezervējot iesaku skaidri noprasīt, kādas labierīcības ir pieejamas 📌 Var būt naktī skaļāk kā gribētos 📌 Cenas krogā kā jūrmalas kafejnīcās
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3