Sveika tauta! Chrysler Sebring 2,7 benzīns parādījās interesants gļuks. Droši vien pirmdien braukšu pēc jauna aķa, bet tomēr gribētu dzirdēt ekspertu viedokļus. Tātad: auksta mašīna lec vienmēr un bez problēmām. Pielaist, noslāpēt un atkal pielaist arī var bez problēmām cik tik gribās. Brīnumi sākas, kad ir ilgāk braukts un auto darba temperatūrā. Noslāpējot un mēģinot pēc brīža iedarbināt, starteris ar mokām pagriež pusapgriezienu un nomirst. Kādu laiku pagaidot, auto atkal iedarbojas it kā nekas nebūtu bijis. Liku uz kontaktu problēmām, notīrīju klemju savienojumus, nopucēju masas savienojumus motertelpā, bet problēma nepazuda. Nu līdz starterim vienīgi neaizrakos. Aķim ar spriegumu it kā viss ok, ģenerators lādē. Vai varētu būt, ka akumulatorā pie pilnas uzlādes kaut kas saiet uz īso? Un tad viņš nefunkcionē, kamēr nav atdzisis un nomierinājies? Esmu kādreiz tādus gadījumus dzirdējis. It kā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















