Kad mašīnai ir 8+ riteņi un ar 4 riteņiem priekšā stūrē.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kad mašīnai ir 8+ riteņi un ar 4 riteņiem priekšā stūrē.
Manuprāt vēl nav latviskots.
Gan jau valodnieki izdomās. Stūrpāris, pārstūris, divgrozis, dvīņvirzis.... var daudz un dikti izpausties. Mēs, lohi, kādreiz teicām vienkārši - divi stūrējamie tilti
Divpāru četrstūr asstoņritenis.
Šitādus visādus parasti latviski sauc īsi - “tā huiņa”
Iesākumā noformulē jautājumu. Cik tilti un cik riteņi uz katru tiltu? Tas ir 8x8 adnoskatka vai 8x8 sparka? Vai priekšā 2 tilti ar adnoskata un aizmugurē 2 sparka?