Elektroauto apkopes!!!

Vai tad nopērkot elektroauto Cilvēki domā ka tik jālādē un brauc vai tomēr nē?

Nu ko .Servisā stāv elektroauto uz pacēlāja galīgi izjaukt.Jo sabiruši gūltņi motoriem un papildus vel visādi sīkumi.Īsti jau no dīlera nav norādījumu kad un kas jādara un jākopj,arī ražotājs nav devis īstu skaidrojumu kad kas jādara,gan dzesēšanas šķidrumi un eļļas.Cik tad dārgi sanāk tas prieks ja laicīgi neapkopj elektroauto?

Gultņi. Gultņi. Gūtmaņa ala. Johans Gūtenbergs. Gultņi. Gultņi.

Ražotājs nemaz nav paredzējis eļļas maiņu, kas tos gultņus piebeidz dēļ tā ka dzelzs daļinu piemaisījumi padara to transmisijas eļļu elektrovadītspējīgu. 

Nu pag, kādi motora gultņi pie apkopēm?! Tu tak benzīnniekam arī apkopēs nelien sadales vārpstu skatīties?

Tur jau tas jautājums ,ka var izbeigties gūltņi pāris gadus vecam elektroauto jo tie pēc ražotāja teikta iet vairākus simtus tukstošu kilometrus?un parastās sīkas apkopes ik pēc15-30 000km.

Auto, kam pēc pāris gadiem izbeidzas motora gultņi, acīm redzot, vienkārši ir sūds! Vai brāķis. Bet ja mēs runājam, piemēram par E-Tron (kurš arī ir sūds), tad tam ražotājs ir paredzējis regulāru motora dzesēšanas šķidruma pārbaudi. Problēma tikai tajā, ka garantija beidzas, auto tiek pārdots otrajam vai jau trešajam īpašniekam, kurš par šādu joku nav informēts, un tad ātri vien atjēdzas pie nekustīgas, dārgu naudu izmaksājušas, ķīmisko atkritumu kastes. Kā tajā nesenajā stāstā par to divu bērnu mammu un viņas E-Tronu.

Šajā video 35minūte,tas ir tas par ko runāju.

Ir aitas, ir cirpēji. Tie, kas, kā parasti, pērk brendu, neskatoties, kas lācītim vēderā. Tie paši, kas ieberzās uz sarežģītajiem audi dzinējiem, vai pirmo paaudžu DSG kārbām, vai baisi pūstošiem vw izstrādājumiem. 

Ja iepriekš papēta, ar ko citur jau ir ieberzusies publika, un neķer pirmos spīdīgos ratus, kas sanāk mogo līzingā, tad ''gūltņi" reti ir problēma. 

 

Aigars! Nu neēsi tik naivs! Pat lielajam žanimK, dauzot plīst un lec skaidas! TāDa ir pasaules kartība. Nekas uz šīs lodes navĀ mūžīgs.

Nesapratu kur autoram problēma? 

Nopircis elektroauto un nezin par apkopēm? Tak atver lietotāja rokasgrāmatu un tur viss uzrakstīts. Ja nav līdzi, tad internetā var atrast un novilkt.

Nu Es pat neizskatu elektroauto iegādi,vismaz ne tuvākajā laikā.Vairak bija jautājums cik tad pareizs ir info no ražotājiem vai servisiem un kam tiesām japievērš uzmanība un vai tik tas ir triks lai piesaistītu piemēram klientus servisa darbiem.

Ar rokasgrāmatu un dīlera teikto ta viss skaidrs,bet kāda tad reālā situācija,jo piemēram perkot jaunu parasto auto arī dīleris teica uz jautājumu kad ,kas un ko darīt-nu pēc 20-30 000 pirma apkope jaunam auto,bet mes ieteiktu pec 10 000 tik tad par jūsu naudiņu.

Kurš tad ir arī savam auto izlasījis instrukciju un piebildi, kas tad skaitās smagi braukšanas apstākļi un ka nekāda 15k vai 30k km eļļas maiņas intervāli tam galīgi neatbilst. Tas pats ar elektroauto, ražotājs visu neuzraksta, jeb pareizāk sakot noklusē. 

Tā manam EV arī transmisijas eļļas maiņa pēc akumulatora garantijas beigām, bet izlasot instrukciju atklājas, ka smagi braukšanas apstākļi(būtībā LV ceļi un klimats) šo intervālu dala ar divi. Dīleris to nedarītu un pat neprot piedāvāt. 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti