Ir pienācis laiks pēcsvētku dienā pacelt vienu mājsaimniecības tēmu, kas vasarā kļūst īpaši aktuāla. Negribas pirkt to ķīmijas kokteili un tad to plastmasas pudeļu kalnu, kas pēc tam aizņem visu bagāžnieku, braucot uz taromātu.
Sāku pētīt virtuves gāzētājus. Acīs iekrituši divi galvenie virzieni – klasiskais SodaStream un mazāk zināmais, bet it kā funkcionālākais Drinkmate.
Cik saprotu, galvenā atšķirība konstrukcijā:
- SodaStream drīkst pūst gāzi TIKAI tīrā ūdenī un sīrupu gāzt klāt pēc tam.
- Drinkmate it kā esot speciāls spiediena vārsts un var gāzēt uzreiz visu – sulas, vīnu, gatavu limonādes maisījumu utt.
Kāds no jums ikdienā lieto šādu agregātu? Kāda ir reālā pieredze un atsauksmes – patīk, nepatīk?
Kas ar izmaksām? Cik ilgi reāli pietiek ar balonu (60) un kur Latvijā visērtāk/lētāk tos uzpildīt vai samainīt? (Rimi, Ksenukai, vietējie gāzes punkti?) Vai tie baloni vispār ir savstarpēji saderīgi, vai katram zīmolam savs standarts, kur beigās pārmaksāsi kā par dīlera apkopi?
Dalieties pieredzē, ko labāk izvēlēties, un kādus sīrupus vai mājas receptes izmantojat, lai dabūtu labu garšu!

















