Kādu putekļsūcēju pirkt un kam reāli pievērst uzmanību? Putekļsūcēja cenas un atsauksmes

Arī man šogad ir pienācis brīdis izvēlēties un pirkt jaunu putekļsūcēju. Kāds tagad skaitās labs putekļsūcējs, kādas atsauksmes? Svarīgākais jau būtu jaudīgs putekļsūcējs mājai.

Un vēl viena lieta – baigi negribētos iekrist uz putekļsūcēju speciālajiem maisiem. Uz tiem arī cenas uzskrūvē.

Kādu putekļsūcēju izvēlēties? Lielākā daļa pircēju pieļauj standarta kļūdu – viņi skatās tikai uz jaudu.

Otrs būtiskākais aspekts, ko cilvēki meklē un kas nosaka to, kādu putekļsūcēju pirkt, ir filtrācijas sistēma un akumulatoru vadība, ja skatās uz bezvada modeļiem. Svarīgi, ja filtrs ir pilns, ka sistēma pati samazina apgriezienus vai atslēdzas, nevis ļauj motoram pārkarst un izkust.

Pagaidām plānoju izvēlēties uz bateriju darbināmu, jo nu traucē tas vads, un, ja akumulators spēj tās minūtes izturēt, tad tas papildu smagums nav tik traki.

Dalāmies pieredzē ar to, kādu putekļsūcēju lietojat un vai nenožēlojat savu izvēli!

Noskatīts ir šis: dreame Z30 Cordless Floor Vacuum Cleaner, 28,000PA/310AW Suction Power, 90min Max Cleaning Time, Dust Reveal Technology, Pet Hair Removal Tool, Multi Surface Suction Power, Dirt Detection par €279.62 EUR no https://amzn.to/3QYP6OB 

Kādas ir lietotāju atsauksmes par Dreame putekļu sūcēju?

Šobrīd lietojam Kirby Avalir Platinium.Diezgan labs ,iet jau daudzus gadus,ir gan paskaļš,bet funkcijas visas gan parlikt tvaikam un citus uzgaļus arī mazgāsanas funkcijas .Baigais plus ka kad nepieciesamas apkopes vai kāds remonts firmas pārstāvis diezgan mudīgi atbrauc uz mājām un par nelielu summu nomaina birstes un veic apkopes nepieciesamās vai remontus un daļas visas vienmēr līdz.Cena ja nemaldos bija ap 2000eur bet ļoti labs lieliem apjoma darbiem ,lielām platībām un visām iespējamām virsmām

Vel darbojas arī vecais Kirby,tam gan kādi 10 gadi jau 🤣bet tiek veiktas apkopes un iet ka jauns.

Ja runa iet par tehniskajiem putekļu sūcējiem tad izmantoju Hilti VC 60-u.Cena bija liekas ap 800e Viņš ir ar diviem ļoti jaudīgiem motoriem un kalpo jau vairāk kā 10 gadus,,izgājis cauri visiem būvniecibas darbiem,bijis pieslegts gan betona frēzēm un citiem instrumentiem,var savākt arī ūdeni lielos apjomos ka arī ļoti labi iztīrīt gan auto gan kādu paklāju un pat krūmus dārzā🤣

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti