Bīstami uz ceļa!!!

Cik ta šis ir bīstami un vai tiek risinātas tādas situācija un kā,tādas ka šīs?

Reibumā braucošo vadītāju auto ar lielu entuziasmu tiek evakuētas momentāli!Kā ir ar šādiem auto?Logs izsists un riteņi nozagti ,palicis vien donkrats,soda kvīts policijas logā un izskattās dikti veca .Šis auto norobežots smieklīgi un stāv jau kādu laiku.Kapēc nevad uz specstāvlaukumu?Ventspils šoseja netālu no Ķemeriem.

 

Piemērs Valsts sistēmas bezspēcībai, kas pati iepinussi sevi birokrātijas tīklos

Nu jā ,jo tiešām reibumā braucošo auto vienīgos var savākt,pamestās no Pilsētas ja tās rada bīstamību ar šobrīd īsti nevar,Šādas kas uz ceļa ir un ne pirmais gadījums arī nevar,kā ir pēc avārijām jo ja nav kas aizved vai var evakuēt?Šķiet šis likumdošanā ir jautājums ar lielāko bardaku,laikam ja nav izdevīgi finansiāli tad neko negribas darīt jo Valsts naudiņa bet ja ko var nopelnīt tad gan evakuātors klāt pēc 10minūtēm!

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti