Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Autoklickeris atzinās, banu. 2. Katrs lietotājs drīkst reģistrēt un lietot tikai vienu portāla kontu. Gadījumā, ja tiek konstatēts šī punkta pārkāpums, administrācija patur tiesības dzēst visus kontus, kurus izveidojis šis lietotājs. 5. Portāla iespējas jāizmanto godprātīgi, netraucējot citus lietotājus, sistēmas un portāla satura darbību. 10. Jebkādas darbības, kas var traucēt portāla normālai funkcionēšanai, ir sodāmas saskaņā Krimināllikuma 241. panta 2. daļā "Par patvaļīgu piekļūšanu automatizētai datorsistēmai, ja tas saistīts ar datortehnikas programmatūras aizsardzības līdzekļu pārvarēšanu" noteikto. 》Pamatojoties uz augstāk minēto lūdzu dzēst nafig to 650, kas ir Vernona otrs profils, viens otram tur simtiem plusiņus klikšķina traucējot portāla darbību.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Nav offtopic, tieši par tēmu, kas lieliski parāda ka lecīgākie ar savu lecīgumu piesedz savus kompleksus un nemaz neprot diskutēt nekad un nekur.

Tēma: BMW pa grāvjiem vien

Klasiska piedziņa, klasisks rezultāts.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Šeit var ierēkt, kad nekad nekļūdīgais kielais tirsējs Pļurkt aplaužas - iauto.lv/video-tv/19907-auto-un-moto-nesadala-celu-kurs-vainigs-video?cview=all

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Māri no iAuto...droši rullē vien atpakaļ savu smirdīgo mēli un aizveries.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ļoti tīrs ūdens rada elektrolītu disbalansu un izskalo mikroelementus. Pa lielam pietiek ar parastu filtru.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Jabūt ir 0 tolerancei pret CSN pārkāpumiem.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Pļurkt 30.oktobris 2019 7:37 iauto.lv/zinas/moto/33058-motobrauksana-starp-rindam-strada-kamer-kads-neatver-durvis-video?cview=all#comments Neesmu ar Pļurkt personīgi pazīstams, lai šis būtu informēts par manu fizionomiju.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Apstrīdu pilnā apmērā, nav norādīts iAuto noteikumu punkts kurš tika parkāpts.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Adas123 iauto.lv/forums/topic/26331-latvanija Slēpta reklāma

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Sāc ar sevi, goda vārds. Noformulē kaut vienreiz domas bez tukšpļūtīšanas un pilnīgi nevienam nesaprotama izņemot tevi pašu murgaina sarkasma. Nedēļu izturēsi?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Kā iAuto vecbiedrs izsaku savu novērojumu, ka pirms 650, un ka vēl sevi dēvējis iepriekš, parādīšanās šāda diršanās ārpus tam atvēlētām tēmām nenotika. Ar savām verbālām caurejām 650 noved jebkuru diskusiju līdz savam līmenim un tad brīnies. Izdzēsies un problēma atrisināsies.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

650 visi apkārt ir papuasi un pigmeji.

Tēma: sharanam svīst logi

Kamēr dzeru es viens pats jāpaskatās kurš jau gads.

Tēma: 12.oktobrī ar ziemas riepām.

EU normas, kādreiz limēja sviniņus. Pēc svara līdzības var tagad uz zeltu pāriet.

Tēma: 12.oktobrī ar ziemas riepām.

Pkp arī norāva tapu, bet gods kam gods pēc tam arī nomainīja. Bet vispār par 44eur būtu jāprasa lai pievelk ar ņūtonene.

Tēma: 12.oktobrī ar ziemas riepām.

Jābrauc ar rudenenēm.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Pūš iekšā AdBlue pa taisno

Tēma: Opel Astra coupe

Tad nemirgotu imobilaizers. Drīzāk tas auto ir lūznis ar vairākām problēmām. Ieliec atgāžu izdrukas datus no pēdējās tehniskās apskates.

Tēma: Opel Astra coupe

Nē, check engine nozīmē, ka auto ir konstatējis problēmu, kas var negatīvi ietekmēt degvielas patēriņu vai atgāzes un ar šādu auto teorētiski nevar veikt tehnisko apskati(izņemot banānvalstis). Check engine var iedegties arī ja visi sensori kartībā, bet vienalga ir konstatēta problēma.

Tēma: Viegli ieskrāpēts vējstikls, piezīme pēc TA: jāveic priekšējā stikla nomaiņa. Vai tiešām?

Ir redzēts rezultāts pēc šamā, diezgan neprecīzi ielīmēts stikls.

Tēma: Akumulatora izvele

Tā var būt izšķirosa pie -30°C kad pirmajam šķīlienam ir jāizkustina auksts motors tā lai spriegums paliek normas robežās. Noteicošā ir starta strāva. Bet jā, tā ir neliela loterija, jo var samaksāt dārgāk ja ātri pamanās to nokaut. Tik jāatceras ka ražotājs liek mazāko iespējamo tā lai iztur vien garantijas laiku. Pats ņēmu Exide un viss kruta, bet no citiem dzirdēts, ka neder ja reti brauc, jo pilnīga izlāde tam ir nāvējoša. Tas ir mīnuss akumulatoriem ar augstāku ietilpību standarta korpusā, mazāk iztur nevērību.

Tēma: Akumulatora izvele

Tie +10-15% diži neko nemainīs ja ar ladēšanu problēmas tad tās vajag novērst pirms pērk akumulatoru, kas ar nav mazsvarīgi saprast dēļ ka vecais nolietojās. Bet lielāks aķis izturēs pārestības ilgāk.

Tēma: Akumulatora izvele

Kāpēc lai nespētu pielādēt, pie tam diez vai 2x lielāku tāpat nebūs kur ielikt. Akumulators nav lai darbinātu rādžiņu pie izslēgta motora tā kā nekas tur neizlādēsies vairāk , startējot izlādēs pat mazāk.

Tēma: Akumulatora izvele

Brauc uz akumulatoru veikalu un tev ieteiks pēc kataloga. Ja rocība ļauj var likt lielāku un jaudīgāku kāds tur der. AGM tipa ir labi, bet var nebūt ekonomiski lietderīgi.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti