Jopcik sen nebiju tā ierēcis par "atraitnēm" un "banķieriem", bet nu šis ir labs, tieši dēļ tulkojuma:
Cienījamie mīļais
Es esmu Mrs.Mrs.Sara Haruma no England.I am bezbērnu atraitne. Es esmu precējusies ar vēlu Engr. Sahad Haruma par laimīgs atmiņas, kas strādāja ar Lielbritānijas vēstniecības Kuveitā divpadsmit gadiem un pensionāriem, kā naftas tirgotāja, pirms viņš nomira 2006.After nāves mans vīrs, es nolēma pievienoties jauna laulība vai saņemt bērna ārpus savas laulības mājās.
I cīnījās pret vēzi 4 gadus pēc viņa nāves, fibrozs problēmām un dzirdes traucējumiem, kā rezultātā blakusparādības. Mēs bijām precējušies astoņus gadus bez bērniem. Viņš mira pēc īsas slimības. Nesen mans ārsts man teica, ka es nebūtu ilgi nākamo 3 mēnešu laikā, jo mana slimība ar vēzi.
Man ir depozīts 10,6 $ miljonu dolāru (desmit miljoni seši simti tūkstošu ASV dolāru) Anglijas Banka.
Es vēlos ieguldīt šo fondu vērā labdarības organizāciju Īsumā es vēlos to izmantot, lai uzlabotu cilvēci. Es izmantoju šo lēmumu, jo man nav bērnu, kas būs mantot šo naudu, un es nespēju noticēt, manu radinieku, jo viņi bija naidīgi pret mani, jo man ir ciešanas vēzis.
Tiklīdz es saņemšu jūsu atbildi man par to informē savu advokātu, lai palīdzētu jums par atbrīvošanu fonda jums.
Es ilgojos, lai jūs tikai izmantot šo fondu, lai palīdzētu mazāk priviliģēto un veidot sērdienība mājās.
Dieva žēlastība mudināja mani, lai šo treknrakstā solis.
Lūdzu, pārliecināti, man, ka jūs rīkoties, kā esmu norādījis šeit. Atbildēt man manu privāto e-pasts: mrs.saraharuma @ yahoo.co.uk
Dievs jūs svētī.
Sara Haruma