Nespējot nobremzēt, kravas auto uzsit pa dibenu vieglajam automobilim.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nespējot nobremzēt, kravas auto uzsit pa dibenu vieglajam automobilim.
Spriežot pēc zīmēm ta ir apdzīvota vieta, ko dara smagais ar tādu ātrumu 2. Joslā un kāpec nozog pats sev distanci un spiež pa priekšubrauceju skriet un kapēc tam liedz veikt drosi pardzēto manevru. Manuprāt kā reizi pats smagais nolaupīja sev distanci, saspīlēja situāciju nepieļaujot iespēju ka kādam varētu būt savādāks maršruts...
Jābrauc ar savu lamatu tā, ka citiem nav jāmaina savi maršruti kāda nesaturēšanas dēļ.
Speciāli vernonam, tas ka kravinieks ir smagāks nekas nedod tiesības arī viņam ievērot tevis saslaveto "vienīgo" CSN punktu - 10.
Iesākumā pastāsti, kur smagajam apdzīvotā vieta bija tik dikti jāskrien? Kas viņam deva tiesības tā izpildīties? Kāpēc viņš drīkstēja zagt pats sev distanci un/vai ar savu klātbūtni uzspiest citiem atteikties no visādi citādi ieplānota legālamaršruta?
Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk
Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk
Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk
Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk
Kapēc vieglais vainīgs ???
Distances neieverošana un viss :)