Dzēruša šofera izraisītā avārijā cietuši pieci skolnieki 12

 
Nozare.lv | 25.maijs 2015 19:52

Šodien Tukuma novadā skolēnu autobusā iebraukušās kravas automašīnas vadītāja organismā konstatētas 1,42 promiles alkohola, aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP).

Sadursme starp autobusu un kravas automašīnu notika autoceļa Rīga-Skulte-Liepāja 43.kilometrā. Policija noskaidrojusi, ka kravas automašīna iebrauca autobusam aizmugurē.

Autobuss brauca no Liepājas uz Rīgu, un tajā bija 32 skolēni un pieci pieaugušie.

Pēc VP noskaidrotās sākotnējās informācijas, skolēni braukuši uz sporta sacensībām Rīgā. Autobuss braucis pa ceļa posmu, kurā notiek remontdarbi, un satiksme bijusi apgrūtināta. Lai palaistu pretī braucošu vieglo automašīnu, autobuss nobremzējis, bet kravas automašīna ietriekusies tā aizmugurē, informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, slimnīcā ar vieglām un vidēji smagām traumām nogādāti pieci bērni. Bērniem mediķi konstatējuši galvas smadzeņu satricinājumu, ķermeņa sasitumus un elkoņa traumas.

Bērni bijuši vecumā no 10 līdz 13 gadiem. Valsts policija informēja, ka avārijā cietis arī kravas automašīnas "MAN" vadītājs. 

Negadījums notika pirmdien ap plkst.15.50 uz Liepājas šosejas Tukuma novada Džūkstes pagastā.

 
12 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
kaspis 26.maijs 2015 0:11
12 1 Atbildēt

ir citi varianti - dzērāju jāsoda par braukšanu dzērumā UN avārijas izraisīšanu. Kādā sakarā autobuss, kurš nedaudz piebremzē ceļu remontdarba vietā, varētu būt vainīgs pie sadursmes?

Vēl kāds faktors? Padomā, kā mainās reakcijas laiks uz adekvātiem brīdinājuma signāliem, cilvēkam esot pamatīgi iereibušam. Pateikšu priekšā, ašāks jau nu viņš nekļūst... ;)

Vernons 25.maijs 2015 23:38
4 18 Atbildēt

Abiem auto ir tahogrāfi! Braukšanas ātrumu autobuss saglabā tikai 24 braukšanas stundas. MAN varbūt nedēļu. Tātad izdrukas no abiem auto! Rīt vēl nav par vēlu!

Dzērājs jāsoda par dzeršanu, bet autobusa vadītājs par sadursmes izraisīšanu. Bet varbūt ir vēl kāds faktors?

Noteikti ir, bet kurš to sakarīgi izklāstīs. Es to noteikti uzzināšu.

Ir citi varianti?

zs 26.maijs 2015 9:54
4 1 Atbildēt

Par kādu garantēšanu te var iet runa. Tas sīnis fūrē moška bija aizmidzis. Autobusa šoferim to vajadzēja paredzēt?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 10

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 2

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti