Gājēja izvēlas ārkārtīgi nepiemērotu brīdi, lai šķērsotu ceļu - abos virzienos ir intensīva kustība un pārejai tuvojas smagi piekrauts transports.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Gājēja izvēlas ārkārtīgi nepiemērotu brīdi, lai šķērsotu ceļu - abos virzienos ir intensīva kustība un pārejai tuvojas smagi piekrauts transports.
Ko tu tur murgo. "Priekšā esošie" bija jau sen apstājušies, bet viens Vernons ar saspiestām bremzēm nespēj apstāties pat kilometra garumā.

diemžēl gājēja jau BIJA uz zebras vēl ilgi pirms vispārējas situācijas saasināšanās, nemaz nerunājot par skaidri nojaušamu avārijas veidošanos, lūk šis, manuprāt, nav gluži analogs "Līdzīgi, kā tumšā laikā gājējiem vai velosipēdistiem bez jebkādiem atstarotājiem streipuļojot pa ceļa malu" situācijai. Tas, ka vienam satiksmes dalībniekam piedēvē "morālu atbildību" vienlaikus paģēr otra vainas mīkstināšanu, "viena pagale nedeg" - tas jau velk uz nervona tekstiem par legālo nostbraukšanu...
Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk
Nocitēšu precīzāk:
"Kad zem tevis ir padsmit tonnas, tad kļūst būtiski svarīgi, ko priekšā esošai dara."
Tātad, ja tu esi smagsvars, tad tev ir lielākas tiesības paģērēt no priekšējiem kautko, nekā kādam vieglajam? Tā taču sanāk.
Ar vieglo braucot nav īpaši būtiski, ar smago braucot tas pēkšņi kļūst būtiskāk? Lūk, šis man riebjas - braucēju dalīšana kastās, pēc tonnām, lai gan viņiem VISIEM ir jābrauc pēc VIENĀDIEM noteikumiem. Un KONKRĒTAJĀ video skaidri redzama klasiskā nesaturēšana - mūjābelis ieteš JAU STĀVOŠĀS mašīnās... Piesaukt gājēja vainu - cinisma kalngals - varu saderēt ka gājējs jau uzsāka iet kad tas avarētājs bija vēl 70 - 100m tālumā. Baltais stāv jau video trešajā sekundē, smagais sāk kaucināt bremzes septītajā - bet vienmēr būs šādu guļavu aizstāvji...