Izbraucot uz galvenā ceļa, baltās "fūres" vadītājs izstūrē priekšā video autoram, kam vairs nav, kur sprukt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Izbraucot uz galvenā ceļa, baltās "fūres" vadītājs izstūrē priekšā video autoram, kam vairs nav, kur sprukt.
Ne velti ir teiciens: Sargājies pats, un Dievs Tevi sargās! Tas, ka "man ir taisnība", nereti noved pie negadījumiem, no kuriem bija elementāri izvairīties, esot nedaudz tālredzīgākam. Pie kam - esošajā amerikāņu video, fimētājam vajadzēja pieklājīgi un savlaicīgi palaist garā viņu apsteidzošo auto un pārkārtoties uz blakus joslu pa kreisi, lai to, kurš brauc ārā no labās puses, ielaistu joslā un nespiestu viņam sabremzēties tikai tāpēc, ka filmētājs negrib pārkārtoties. Domāju, ka līdzīgā situācijā filmētājs arī gribētu, lai viņu ielaiž joslā bez bremzēšanas, un lādētu to, kurš tā nedara. Man arī šādi tipi nepatīk. Tas, ka izbraucošais nenoturējās savā joslā, jau ir cits jautājums, un formāli filmētājs izrādījās cietušias, lai gan sadursmē morāli ir līdzvainīgs.
Kas attiecas uz Anša ievietoto video, smagajam, protams, bija jāielokās joslā, nepārkāpjot nepārtraukto līniju. Video kvalitātes dēļ nepamanīju, kur vēl Vernons saskatīja nopietnus pārkāpumus, katrā gadījumā man izskatījās, ka manevrējot smagais nepārtrauktās līnijas nešķērsoja un arī Ansis viņu ļoti korekti ielaida labajā joslā (kas nenotika amīšu video). Vienīgi braucot uz apli, Ansis iespraucās blakus smagajam, pirms tas bija pabeidzis manevru uz pirmo joslu, kas nav aizliegts, taču nav arī iemesls cepienam, kāpēc smagais atrodas kaut kur joslām pa vidu - līdz izbrauktuvei uz apli Anša manevra uzsākšanas brīdī smagajam vēl bija palikuši vismaz 30 m, kas ir pietiekami, lai ieņemtu labo joslu!
Nevajag gaidīt, ka smagauto ar garām piekabēm, kā šajā gadījumā, veiks asus manevrus un izlocīsies kā čūskas. To sapratīs, laikam, tikai tie, kas ar šādiem transporta līdzekļiem ir braukuši un manevrējuši. Vernonam, kā lielo automobiļu braukšanas guru, šo vajadzēja piezīmēt!
Atkal tas pats - formāli smagais pārkāpj, neformāli - viņam citādi ir pagrūti korekti izmanevrēt!
Ievērojiet vēl vienu lietu šajā sakarā - smagais ar garo puspiekabi ir spiests , izbraucot aplī, vai nu nedaudz "nozagt" no otrās joslas, vai vismaz turēties pie pašas pirmās joslas kreisās malas. Pretējā gadījumā tam nāksies gaidīt, kad atbrīvojas pirmās divas joslas aplī, lai neiebrauktu ar puspiekabes labo aizmugures riteni krietni zālājā (citos gadījumos - piecu gājēju pēdas). Paši lādēsieties, ja viņš, ievērojot precīzi joslas izbrauktuvē, stāvēs un gaidīs apļa vai krustojuma atbrīvošanos, radīdas pamatīgu rindu aiz sevis.
Jau dzirdu aanša lamāšanos, ka atbalstu CSN neievērošanu, kas patiesībā tā nemaz nav, vienkārši izskaidroju situāciju, jo daudzi par to nav aizdomājušies!
Ja smagais brauktu korekti pa joslām, Ansim otrajā joslā izbraucot aplī vietas nepietiktu, jo tur atrastos smagā priekšgals, lai korekti veiktu manevru. Nāktos bremzēt, vai uzreiz manevrēt uz trešo joslu, kas būtu daudz sliktāk, kā esošajā situācijā!

filmētājs pilnīgs idiots un muļķis,kam pat dirsā smadzeņu nav!!!
Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk
Man arī likās, ka filmētājam bija pietiekami laika, lai reaģētu, turklāt viņš varēja jau agrāk bišķi nomest, lai tas kreisajā pusē ātrāk tiktu garām