Neliela sadursme apdzenot - kurš vainīgs? (+ video) 16

 
iAuto | 24.maijs 2017 17:10

Video autors lūdz izvērtēt situāciju un nosaukt vainīgo (skatīt no 2:40).

 
16 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
k442 24.maijs 2017 20:34
26 1 Atbildēt

Tipisks piemērs no sērijas "paiet malā, kad es braucu" - autors ir pilnīgs kretīns, kurš par ievietotajā video redzamo manevru būtu pelnījis vismaz kādu gadu pabraukāt ar sabiedrisko transportu!

vērotājs 24.maijs 2017 18:38
24 1 Atbildēt

Video autoru varētu pielīdzināt klasiskajam Rīga - Bauska šosejas debīliķim. Bremzes pedāli nepazīst, apdzīs kad vajadzēs, lecot kaut pretimbraucošajam virsū. Pats arī vainīgs, jo uzsāka apdzīšanu, nepārliecinoties ka pretējā josla ir brīva.

650 24.maijs 2017 18:41
22 1 Atbildēt

Tipisks pajoliņa gājiens, par kuru Lieliem Burtiem jārunā ir tāpēc, ka pilna LV ar šāadas manieres piekopējiem.Šos trīsrindu "slaidāloka" asus vajadzēt jāt visos iespējamajos veidos.Ko viņš domāja 2:48 ? Tur jau ir, ka vai nu tu tā dari "pa paradumam"(veiksme tur nevar būt ilglaicīgi 100%-ga pat teorētiski), vai nu tā nekad nedari principā (kas vispār aizsargā tevi no šādas problēmas principā).Parasti šis notiek pie liela ātruma, un tur ir iesaistīti vairāki- kāds var šo visu pilnīgi pamatoti nesaprast.Spogulī protams jāskatās, bet tak nevajag pašam būt par kretīnu.Te taču labi/skaidri saprotams- priekšābraucējs ir pietuvojies krietni lēnākam,pie pirmās iespējas gaidi, ka viņš to mēģinās apdzīt.Jo viņš var būt cilvēcīgi dusmīgs, ka ticis kavēts.Bet viņš uzgaida un nelien un netaisa trīs rindas (kaut arī redz, ka pretimnācējs "saprot un paņēmis ir pa labi..") Tas pretimbraucējs var būt pieredzējis un saprotošs, bet normāls ierindas priekšāesošais var neiedomāties nesaprast.Kur te attaisnojums, kad lielā ātrumā veic manevru,kura veiksmīgam, iznākumam tev vajadzīga sapratne vienlaikus no vairākiem iesaistītajiem? Cik % ir varbūtība,ka te viss veiksmīgi sakritīs? Ok, nu ja tev skaidrs, ka tevi redz spogulī vai ka tur dunduks,kurš nemaz netaisās apdzīt, bet nu ne šādā šaubīgā situācijā.Viņš tajā sevis iedomātajā šķirbā pat ar nieka pārdesmit nozagtiem centimetriem netika galā, nerunājot kas tur vēl varēja būt.Tur pat nav runa, ka "aizliegts" un ka "sodīt", vnk šiem te -asiem ir kaut kā argumentēti jāieskaidro, kurā momentā viņi kļūst par pilnīgiem kretīniem.Sorrī ka tik gari, bet nu šī problēma manuprāt ir tiešām aktuāla

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 2

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

Sestdien pie stūres reibumā pieķerti 18 transportlīdzekļu vadītāji 9

Neraugoties pirmsjāņu laikā plaši izplatītajām kampaņām un aicinājumiem nesēsties pie stūres alkohola reibumā, sestdien policija tomēr apturējusi 18 iereibušus transportlīdzekļu vadītājus. Lasīt vairāk

 

Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO) 4

Valsts policija uzsver, ka pie stūres jāsēžas tikai skaidrā prātā. Ja svinību laikā plānots lietot alkoholu, par drošu nokļūšanu mājās jāparūpējas jau iepriekš. Lasīt vairāk

 

Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO) 1

Valsts policija no 19. līdz 25. jūnijam strādās pastiprinātā režīmā, veicot arī reidus, lai novērstu braukšanu alkohola reibumā, “Rīta Panorāmā” pastāstīja VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti