Nelabvēlīgie laika un braukšanas apstākļi vakar, 26.janvārī, bija pilnībā paralizējuši satiksmes kustību uz M2 Simferopoles maģistrāles Krievijā
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nelabvēlīgie laika un braukšanas apstākļi vakar, 26.janvārī, bija pilnībā paralizējuši satiksmes kustību uz M2 Simferopoles maģistrāles Krievijā

Da pajāt vai bija, vai nebija stop signāla!!
Nav nevienā punktā rakstīts, ka var plēst jebkuram pakaļā, ja tam da jebkādu iemeslu pēc nedega stopsignāls!!
Mož betona klucis izkrita no priekšā braucošās mašīnas un pat pieskarties pie bremžu pedāļa nepaguva!!
---------------------------
Toties oglobļu no gāzes pedāļa noņemt nedrīkst, lai vai kas bijis!!
Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk
Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk
Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk
Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk
Visa šī jezga ir kā reiz Vernona teorija dabā!!!
Vesels bars brauc ar oglobļas atspiestu gāzes pedāli un lamājas ja kāds tur priekšā sadomāja kaut vai samazināt ātrumu!!!
POhuj kāpēc samazināja.... galvenais ka tas kaut kādā veidā patraucēja aiz viņa braucošo.
Pie dirsas kas tur priekšā - alnis izskrēja, bedre uz pus auto korpusu, BĒRNS IZSKRĒJA UZ CEĻA.... Priekšā braucošajam vajag MAUKT virsū, lai tikai nedod dievs aizmugurē braucošajam nevajadzētu kaut kādu iemeslu pēc kaut cik samazināt ātrumu.... lasi noņemt oglobļu no gāzes pedāļa!