Kreisajā malējā joslā, ko parasti izmanto visātrāk braucošie transportlīdzekļi, negaidīti parādās kravas auto.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kreisajā malējā joslā, ko parasti izmanto visātrāk braucošie transportlīdzekļi, negaidīti parādās kravas auto.

Sudrabotajam prošē pilotam "atmaksājās" ieskatīšanās spogulī.Izskatās, ka par avārijas gaismu lietošanu visa tā iesaistīto dalbaēbu varza nebija neko pat ne dzirdējusi,nē,nu tak nafig vaig.

Mjā, iauto komentārs pie šī video, maigi izsakoties, dīvains. Kreisā josla? ????
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
“Ne tikai mums, bet visā nozarē tjoprojām rūkst kvalificētu elektriķu, servisa pieņēmēju un arī mehāniķu, atzīst Mārtiņš Logins, Autoeksperts servisa vadītājs.To pieprasa arī uzņēmuma jaunā filiāle pie lidostas Rīga. Lasīt vairāk
Klau tu esi pilnīgs ideots vai kā?
Kāds sakars video notiekošajam, īpaši valstī, kur video ir uzfilmēts (ASV), ar Latviju un tās ceļu policiju un Latvijas CSDD?
KĀDS TAM AMERIKĀ SAKARS AR LATVIJU????
Otrkārt - tu zini, kas notiek uz ceļa otrās joslas aiz tā melnā audi? Varbū tur kādam vernonam palika pēkšņi slikti vai vispār nomiris savā olsmobīlī, varbūt tam "tur esošajam" oldsmobīlim izdevās nomirt, jo tehniskās apkates štatos tā īšti nemaz nav... Tā taču ar vernoniem notiek arī ASV...