Nepilngadīgs jaunietis alkohola reibumā Brīvības ielas vidū mēģinājis tvarstīt automašīnas 2

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 13.aprīlis 2017 8:04

Kāds nepilngadīgs jaunietis alkohola reibumā šonakt Brīvības ielā skrējis pa tās braucamo daļu un mēģinājis ķert garām braucošos transportlīdzekļus.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas Pašvaldības policijā (RPP), šonakt policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Brīvības ielā, pamanīja jaunieti, kurš skrēja pa ceļa braucamo daļu, stādināja automašīnas un ar rokām sita pa tām. Transportlīdzekļu vadītāji centās jaunieti apbraukt, lai viņu nesavainotu. Tomēr puisis nelikās mierā un, izplešot rokas, ķēra nākamos transportlīdzekļus.

Policists izkāpa no operatīvā transportlīdzekļa un devās jaunietim pakaļ. Puisis, ieraugot likumsargus, aizskrēja aiz netālu esošā konditorejas veikala, kur centās pārlēkt pāri žogam, taču policists pārkāpēju panāca un aizturēja.

Puisis tika aizvests operatīvā transportlīdzekļa videonovērošanas zonā, kur viņš savu galvu sāka sist pret automašīnas pārsegu. Jaunietis tika satverts un pavilkts nost no automašīnas, lai viņš nenodarītu sev kaitējumu. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka jaunietis ir nepilngadīgs.

Ņemot vērā, ka pārkāpējs bija arī acīmredzamā reibumā, RPP darbinieki izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Pret jaunieti sākta lietvedība par sīko huligānismu, taču, ņemot vērā mediķu norādījumus, puisis tika hospitalizēts. Tikmēr sarunas laikā ar abiem nepilngadīgā jaunieša draugiem noskaidrots, ka visi kopīgi dzēruši degvīnu. Viens viņiem atzinās, ka nopircis alkoholu un nepilngadīgo draugu iesaistījis alkohola lietošanā. Jaunietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par nepilngadīgā novešanu līdz dzērumam.

Savukārt trešais puisis, neskatoties uz vairākkārtējiem policistu aizrādījumiem, iegāja netālu esošajā pagalmā, kur nokārtoja dabiskās vajadzības. Pārkāpējam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par urinēšanu neatļautā vietā.

 
Visi komentāri
 
Daivis 15.aprīlis 2017 0:29
0 0 Atbildēt

viss ok,bet kotam calim bij darit?????curat bikses vai???

Vernons 18.aprīlis 2017 9:27
0 0 Atbildēt

Puika uzprasījās uz reālu Nāves sodu! Palaimējās, ka neviens viņu nenotrieca!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 9

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti