Korupcijas apkarošanai ceļu policistus aprīkos ar apģērbam piestiprināmām videokamerām 18

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 1.maijs 2017 8:21

Korupcijas risku mazināšanai ceļu policistus plānots aprīkot ar apģērbam piestiprināmām videokamerām. Šādu metodi cīņai pret kukuļošanu Valsts policija (VP) nekad agrāk nav izmantojusi.

VP izsludinājusi iepirkuma konkursu par individuālo kompakto videokameru iegādi. Piedāvājumi jāiesniedz līdz 12.maijam.

Kopumā plānots iegādāties aptuveni 450 kameras un plānotā līguma summa ir 111 570 eiro.

VP preses pārstāve Ance Rozīte aģentūrai LETA pastāstīja, ka kameras paredzētas patruļdienesta darbiniekiem, ceļu policistiem un sabiedriskās kārtības nodrošināšanā iesaistītajiem policistiem.

Kameras nepieciešamas, lai mazinātu korupcijas riskus un dažādas konfliktsituācijas.

Šobrīd videokameras ir ierīkotas policijas automašīnās. Tās ieraksta visu spēkratā notiekošo.

 
18 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 1.maijs 2017 12:04
17 13 Atbildēt

piekrītu. Vajag kameras salikt visiem: ierēdņiem ( pret korupciju), uzņēmumu vadītājiem ( lai nemaksā algas aploksnēs un maksā visus nodokļus), grāmatvežiem, sekretāriem, ielasmeitām ( lai nenodarbojas ar nelikumīgo prostitūciju), potenciāliem noziedziniekiem ( lai kontrolētu to noziegumus), jauniešiem, lai nesadomā pirkt alkoholu un dzert to publiskās vietās, autoskolu instruktoriem ( lai tie neņemtu naudu par braukšanu aploksnē), ārstiem, politiķiem, skolotājiem ( jo daudziem skolotājiem ir mīļākie skolnieki, kuriem viņi liek labas atzīmes, plus - ņem naudu no vecākiem), mūziķiem un muzikālo skolu absolventiem ( tie ņem naudu aploksnēs par koncertiem ballītēs, vai uz ielas spēlēdami nemaksā nodokļus par nopelnīto), celtniekiem, servisu darbiniekiem, frizieriem, zobuārstiem, vēl daudzi cilvēki zog lielveikalos, brauc par "zaķi", tāpēc, vajag salikt kameras visiem. Es domāju, ka valstī nodokļi tad plūdīs straumēm.

Es varu piedāvāt videokameras. Apsolu, visus nodokļus no to tirdzniecības apmaksāt.

s 1.maijs 2017 19:10
10 5 Atbildēt

Spriežot pēc mīnusiņiem, tu neproti smieklīgi jokot. Samierinies un pārstāj savu dumību izrādīt ar tizliem komentāriem.

Bils 1.maijs 2017 9:56
7 2 Atbildēt

Itkā jau apsveicami, BET,- paliks vēl mazāk darbinieku.

Kāpēc? ;)

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 4

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Gandrīz vai Lamborghini - Hyundai parāda jauno Elantra (Avante) (+ FOTO) 3

Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk

 

12 gadu laikā: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 17

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 17

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti