Haralds Šlēgelmilhs atgriežas sacensību apritē, gatavojas startam Formula 2 posmā Moncā 5

 
9.septembris 2012 8:45

Latvijas autobraucējs Haralds Šlēgelmilhs gatavojas piedalīties Formula 2 čempionāta noslēdzošajā posmā, kas 28. un 29. septembrī norisināsies leģendārajā Moncas trasē Itālijā. Pēc ilgāka pārtraukuma tiks sperts pirmais solis, lai jau nākamgad Šlēgelmilhs aizvadītu pilnu Formula 2 sezonu.

Lai atbalstītu Haralda Formula 2 startu Moncā, tiks rīkotas vēl nebijušas 500 apļu garas kartingu sacensības „Šlēgelmilha izturības brauciens kartingā”, kas 23. septembrī notiks 333 trasē. Sacensībās būs iespēja izbaudīt autosporta azartu un intrigu, kā arī iesēsties īstā Formula 3 bolīdā. Tāpat, sacensību dalībnieki iegūs arī reklāmas laukumu uz Haralda pilotētās formulas Moncas sacensībās un varēs autosportistam personīgi novēlēt veiksmīgu startu tifosi priekšā.

Savu gatavošanos startam Moncā Haralds sāks šeit pat Latvijā, kad nedēļas nogalē mācīsies no ātrākajiem formulu pilotiem, kuri tieši Moncas trasē aizvadīs Formula 1 Itālijas Grand Prix. Lai būtu notikumiem pēc iespējas tuvāk, 9. septembrī Šlēgelmilhs sēdīsies vēl neiemēģinātā TV komentētāja krēslā, lai Viasat Sport Baltic tiešraidē vērotu notiekošo Grand Prix un kopā ar zinošajiem ekspertiem Ģirtu Timrotu un Jāni Janševicu analizētu notikumus trasē.
 

 
Visi komentāri
 
286923. viesis 9.septembris 2012 21:18
0 0 Atbildēt

Šim puisītim piemīt bezmaz lielāks lecīgums kā M.Šumaheram. Pretstatā braukšanas prasmēm.

PS. Tīri manas domas.

286951. viesis 12.septembris 2012 8:55
0 0 Atbildēt

Vispār jau zināma deva ambīciju neskādē :-) Un braukt šis puisītis

prot, turklāt labi - ir vērots TV :-) Vien vaina, ka aiz viņa nestāv

naudas maisi ... :-( Kaut pilsonību mainīt viņam sen piedāvāja, bet

puisītis nevēlas to darīt ...

287190. viesis 20.septembris 2012 13:33
0 0 Atbildēt

Ja viņš braukt mācētu tik ļoti labi, būtu mega talants, kā viņš pats izsakās, tad viņam nebūtu pat nekādi naudas maisi nepieciešami.

287214. viesis 21.septembris 2012 10:06
0 0 Atbildēt

DekstersFF

Ja viņš braukt mācētu tik ļoti labi, būtu mega talants, kā viņš pats izsakās, tad viņam nebūtu pat nekādi naudas maisi nepieciešami.

---------------------------------

Te tu rūgti maldies, jo , diemžēl, neesi lietas kursā par lietām šosejas autosportā, arī augsta līmeņa rallijā. Aiz VISIEM pēdējās vismaz 20-gades krutākajiembraucējiem ir stāvējuši naudas maisi, bez izņēmuma! Bez tiem tu vari būt megakruts, bet labākajā gadījumā tikt F1 komandā par testu braucēju, ne tālāk. Rallijā ir tas pats ...

Būtu Haris kādas valsts pārstāvis, kurā ir liels tirgus, sen sēdētu, kur pieklājas, Latvija un Baltija kopumā lielajiem potenciālajiem sponsoriem nekādu interesi neizraisa. To arī man savulaik saprotami paskaidroja :-)

287241. viesis 22.septembris 2012 13:35
0 0 Atbildēt

To es gana labi saprotu un esmu lasījis šur tur. Tikai fakts nu tāds ir, ja viņš brauktu labāk par vidējo, būtu Talants, tad tā nauda pie viņa atnāktu pati.

PS. Nav runa, ka pats fakts, ka mūsējais tik tālu ticis, ir pats par savi ļoti augstu vērtējams. Bet tāpēc nevajag lekties, kas viņam, izskatās, no papiņa, kurš publiski atzīst, ka spļauj virsū pārējiem.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 1

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 4

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti