Karro veiksmīgākais sezonas sākums Anglijas čempionātā 1

 
Mārtiņš Jankovskis | 18.marts 2014 9:45

Svētdien startēja Anglijas motokrosa čempionāta pirmais posms, kurā latviešu motosportists Matīss Karro MX2 klasē trīs braucienu summā izcīnīja otro vietu.

Foto: Bavo Swijgers

Ja Pasaules čempionātā Matīss startē MXGP klasē, tad Anglijā Karro šogad brauks MX2 klasē. Gan kvalifikācijā, gan Superpole kvalifikācijas braucienā pārliecinoši ātrākais bija Karro. Arī pirmajos divos braucienos latviešu sportists bija ātrākais braucējs trasē, taču trešajā braucienā tika pieļautas divas kļūdas, kas beigās Matīsu braucienā ierindoja septītajā vietā, kas trīs braucienu summā deva otro vietu.

„Stājoties uz starta, bija labs noskaņojums, jo man par šo trasi ir saglabājušās labas atmiņas,” iesāk Matīss Karro, kurš Anglijā startē ar "MX Moduls" atbalstu.

Foto: Bavo Swijgers

„Pirms starta bija neliels uztraukums, jo startēju MX2 klasē, kur man pretim stājās jauni konkurenti, kā arī man bija jauns motocikls. Kvalifikācijā izdevās aizvadīt labu braucienu, jo biju ātrākais. Pirmajā braucienā izcēlu startu un beigās veiksmīgi izcīnīju pirmo vietu. Otrajā braucienā starts vairs nebija tik labs, taču tik un tā izdevās uzvarēt un finišā tuvāko sekotāju apsteigt par vairāk nekā 20 sekundēm,” pirmos divus braucienus komentē Karro.

„Diemžēl trešā brauciena starts bija slikts. Aizgāju kā trešais, bet jau pēc diviem apļiem biju līderis. Lēnām atrāvos, līdz pieļāvu kļūdu, kas mani atsvieda uz piekto vietu. Vēlāk aizcīnījos jau līdz otrajai pozīcijai un brīdī, kad divus apļus pirms brauciena beigām jau sāku cīnīties ar līderi, kritu, kas mani atsvieda uz septīto vietu. Trīs braucienu kopvērtējumā tas man deva otro vietu,” trešā brauciena notikumus stāsta Matīss.

„Prieks, ka bija ātrums, taču ir uz sevi dusmas par to, ka pārdegu pirms pēdējā starta un pieļāvu divas kļūdas. Taču šīs kļūdas mani padarīs tikai stiprāku un nākamreiz centīšos būt vēl ātrāks un labāks. Lai vai kā, bet šis ir mans veiksmīgākais sezonas sākums Anglijas čempionātā,” nobeidz Karro, kurš saka paldies "MX Moduls" par atbalstu.

 
Visi komentāri
 
LMT 18.marts 2014 10:22
0 0 Atbildēt

Tak citur šī ziņa jau sen bija, vēls copy-paste!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 2

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Paziņoti konkursa „Latvijas Gada motocikls 2026” rezultāti

Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti