Divi video, kas uzskatāmi parāda "melnā ledus" bīstamo dabu. Pievērsiet uzmanību arī tam, kas notiek labajā pusē pie benzīntanka.
Divi video, kas uzskatāmi parāda "melnā ledus" bīstamo dabu. Pievērsiet uzmanību arī tam, kas notiek labajā pusē pie benzīntanka.

Šinī gadījumā melnā ledus bīstamība ir tā, ka lai arī cik labi proti vadīt auto, tas nepalīdz

Aizej pie psihiatra! Tevi jau sen gaida Tvaika ielas dakteri...
Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk
Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk
Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
melnais ledus nav joki - tas var paņemt jebkuru (arī pašpasludinātu pieredzes un nopelniem bagātu foruma "expertu") un jebkurā brīdī... jo uz ledus pat 40 km/h ir nevaldāms ātrum un ledus var būt pēkšņi jebkurā vietā un nav staprības vai ārā ir +3 vai 0 vai -3 un pie mums tādas temeratūras ir 80% ziemas laika un lielākoties tajos grādos asfalts ir mitrs (pat ja nokrišni diennaktīm ilgi nav bijuši). man vienreiz mūžā ir bijis melnais ledus (pa 10 gadu stāžu - ikdienā braucu - ziemu un vasaru) un pavisam īsā posmā tas parādījās un tur bija viegls līkums - pilnīgi visi auto tur avarēja (neatkarīgi no izvēlētā ātruma) man paveicās, jo nebiju viens no pirmajiem un redzēju to jampadraci pa gabalu un ātrumu samazināju uz 20km/h (kur atļauts 90 un ikdienā tur rullēju ar 100+, jo tur nekas nav bīstams) un tāpat knapi novaldīju. pirms tā gadījuma arī es domāju - ka tikai atsaldeņi var būt tik neattapīgi un nejust ledu jau savlaicīgi lai "izvēlētos braukšanas apstākļiem piemērotu ātrumu". ta kā - ja vien ziemā nebraucat ar 30 km/h (visu zienu) - tad labāk pieturat savas gudrības pie sevis.