Autobuss nežēlo vieglo automobili, kas nepagūst apgriezties un pacienā tūļu ar sulīgu triecienu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Autobuss nežēlo vieglo automobili, kas nepagūst apgriezties un pacienā tūļu ar sulīgu triecienu.
Vernons
Tā izskatās! Bet vai tā bija labākā izvēle apgriezties?
------------------------
Izskatās, ka parredzamajā attālumā tā bija labākā vieta, platākā. Tiesa, BMW šoffers varēja "mest ripā", protams, ja
viņam ir nojausma par tādu manevru. Vispār mani jau pirms
gadiem 45 mācīja, ka, ieraugot uz ceļa šķērsli, vienalga, cik
tālu, būt "kaujas gatavībā", vislabāk vismaz "atmesties", līdz
šķērslis pazūd, un būt gatavam bremzēt. Autobusam šai gadījumā laika un vietas bija gana, neizdarīja viņš NEKO! Atmest un, iespējams, bremzēt viņam vajadzēja sākt jau brīdī, kad vieglais SĀKA apgriešanos, jo tikai tas Kungs varēja zināt, kā šis manevrs turpināsies un beigsies! :-))))))
izskatas ka tas bija kadreizejais kamaza shoferis
Vieglais domaja - proskachju
busdrivers-u menja, ne proskochjish...
Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk
"Rail Baltica" joprojām ir viens no Eiropas Savienības stratēģiski svarīgākajiem infrastruktūras projektiem, taču jau tagad ir skaidrs – ar Eiropas naudu vien tā pabeigšanai nepietiks. Lasīt vairāk
Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk
Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk
izskatās ka noslāpa pašā vidū vai kā - viņam bija vieta pietiekami lai atpakaļgaitā nobrauktu vispār no ceļa tajā kabatā kurā iegriezās kad sāka griezties. Autobuss laikam paļāvās ka priekšējais hujzinko garantēs un pat nenocēla kāju no gāzes pedāļa, par bremzēšanu nerunājot. Mans rezumē - abi lohi, abi paši vainīgi un abi vienādi pelnījuši čakaru ielas vidū tā vietā lai katrs aizbrauktu pa savām darīšanām.