Barjera aptur kravinieku bez bremzēm (+ video) 12

 
iAuto | 21.maijs 2015 17:11

Video, kas apceļojis pasauli pēdējo 24 stundu laikā. Mediji pasniedz vismaz divas versijas: 1) kravas auto nevēlas gaidīt rindas galā un nolemj izmantot brīdi, kamēr neviens nebrauc pretī, 2) kravas auto bojātas bremzes (krievu versija) un no lielākas traģēdijas glābj barjeras, kas aptur ripot uzsākušo smagsvaru.

 
12 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
hi 21.maijs 2015 18:57
30 25 Atbildēt

Vernons ir totaals idiots kursh piipee vai shnjauc latvaanju un dusta maisiijumu, citaadi neko tik debiilu vinjsh nevareetu uzrakstiit.

solaris 21.maijs 2015 23:58
17 2 Atbildēt

Atvaino, ka tā uzreiz nesapratu - kuram un kurā brīdī šajā gadījumā, tavuprāt, bija jābrauc grāvī?

PS. Vernon, ja tu sāc runāt par "vilkšanu striķī" šā video sižeta sakarā (kur vilkšana striķī neizpaužas), tad es ļoti nopietni iesaku tev pievērst uzmanību citāda veida nodarbēm. Pavisam nopietni.

Piemēram, tagad pavasarī var stādīt ogulāju krūmus; ar kaimiņa traktoru ierīkot vagas un iesēt burkānus. Var paskatīties, ko tie dullie teātra režisori šajā izrāžu sezonā teātros piedāvā. Aziet uz kādu koncertu, lai pasmīnētu par jauniešu uzvedību. Var iesaistīties kādā sabiedriskā aktivitātē, piemēram, pašvaldības teritoriālās plānošanas apspriešanā. Daudz kas notiek. Svarīgs ir princips - UZMANĪBU PIEVĒRST DAŽĀDIEM TEMATIEM. Interesēties par dažādām tēmām. Pēc iespējas izvairīties no uzmanības sašaurināšanās.

Vernon, lūdzu neuztver jebkādus šās pasaules aspektus kā pārāk nozīmīgus. Šī pasaule ir ļoti, ļoti daudzšķautnaina. Mēs katrs esam vien nenozīmīga izpausme dzīves norisēs, kas šā vai tā turpināsies pēc kaut kādām savām likumsakarībām. Nav vērts censties pārveidot pasauli. Mēs katrs savu dzīvi nodzīvojam vienkārši kā šās pasaules daļa. Katram sava attieksme, protams. Bet katram arī sava izvēle, kā to uztvert. Šī personīgā izvēle - kā uztvert savu dzīvi šajā pasaulē - noteic tikpat kā visu, kas beigās sanāk.

Vernon, lūdzu atrodi sevī kripatiņu vairāk pozitīvisma un optimisma!

Vernons 21.maijs 2015 18:11
7 20 Atbildēt

Priekšā esošam jāgarantē drošība! Priekšā esošam bija jābrauc pa labi grāvī! Bet priekšā esošais jau no garažas tāds izbrauca ar primitīvām bremzēm!

Neviens normāls auto šodien nevar palikt bez bremzēm, ja vien mērķtiecīgi tās amputē!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 10

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 2

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti