Kāds no abiem nav sapratis, kā tiek organizēta kustība aplī.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kāds no abiem nav sapratis, kā tiek organizēta kustība aplī.
10 punkts neuzdod par pienākumu nevienam organizēt satiksmi, nedz arī ir balstīts ar saturu - apļu izbraukšanu nosaka citi CSN punkti
Labāk pastāsti - kur izlasīt "priekšā esošā" definīciju, lai arī bez tavas klātbūtnes noskaidrotu - kurš te vainīgs...

Kopš tā laika kad izmālētas dāmītes sāka labot CSN, daudz kas ir pazudis no noteikumiem, tai skaitā par apļa izbraukšanas kārtību!
Lietuvā un ne tikai vēl joprojām ir spēkā, ka no pirmās joslas aplī drīkst tikai nogriezties.
Vieglais laikam patiešām ir labi vien iedzēris, ja no otrās joslas laiž pa labi!!
Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk
Rīgas Motormuzeja teritorijā un Biķernieku trasē šodien notiks Eiropas zaporožecu (ZAZ) jeb tautā saukto "zapiņu" salidojums, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk
Te viss skaidrs, tāpat kā pie mums, vieglais vainīgs.
Bet vēlos atgādināt, būt uzmanīgiem tepat kaimiņos, Lietuvā! Tur bieži ir citādāk.
Pārsvarā visos apļos ar vismaz 3 joslām, ārējā josla ir paredzēta TIKAI lai nogrieztos no apļa. Otra josla taisno un prom no apļa. Jābūt uzmanīgiem, jāseko joslu sadalījuma ceļazīmēm!
P.S. Esmu no tiem, kas aplī, ja jāpabrauc garām kaut vienai "nobrauktuvei", to veicu pa otro joslu. Iesaku tā darīt arī citiem, lai savukārt UZ apli ir vieglāk nokļūt pārējiem.
Žāl ka redzu joprojām daudz mācību auto, kas to neievēro, Mūkusalas aplis, izteikts piemērs... Lai gan kā reiz par šo momentu, pirms gada, par M transportu bija diskusijas gan TV, gan citos mēdijos.