Vadītājs nokavē bremzēšanu un pieņem nepareizu lēmumu - iespējams, no sadursmes varēja izvairīties, nobraucot uz nomales (skatīt no 1:30).
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vadītājs nokavē bremzēšanu un pieņem nepareizu lēmumu - iespējams, no sadursmes varēja izvairīties, nobraucot uz nomales (skatīt no 1:30).

slima suņa murgi.
vai ir redzams, ka ir nokavēts ar kreiso pagrieziena signālu? Nē, tikai aiz matiem pievilkts pieņēmums.
Vai otrais, muļķa lomā, vispār vēlējās pa nomali apsteigt? Ja tur ir bedres, nekas neaizliedz samazinot ātrumu palikt arī uz brauktuves. Nav man nekur jāsteidzās un ar diviem ratiem pa zāli jābrauc.
Filmētājs sasita juridiski pareizi??? BĻ"*, vai tiešām izlēciens PRETĒJĀ JOSLĀ tagad skaitās juridiski PAREIZI? Es huje*u...
Pa kreisi ejot jāpalaiž apdzinējs - nemanīju ka kāds būtu iesācis apdzīšanas manevru vai grasījās tādu veikt, atkal garām!
Komentāri pierāda ka par satiksmi domājoši ļaudis tomēr spēj apjēgt ka padsmit metru distance ir pietiekama vien pie 30kmh, virs 70 jau, kā MINIMUMS, vajadzētu 2-3 sekundes, un arī tas ir pie ideāliem seģuma saķeres apstākļiem.
"tikai distanci" - var jau rakstīt arī garāk: "autovadītāj! ja neesi spējīgs šobrīd mani apdzīt, tad nesēdi man bamperī un neosti manas izplūdes gāzes, brauc tā lai redzi arī man garām, nevis tikai manu aizmugurējo stiklu. Skaties uz ceļa zīmēm, ievēro papildus piesardzību, ja tās to prasa, kā arī nepārsniedz ātrumu, turklāt atceries, ka ne vienmēr maksimāli atļautais būs arī drošs ātrums, sevišķi nelabvēlīgos laikapstākļos. Neskaties apkārt uz dzeltenām mašinām, negrozi visu laiku radio un nepļāpā pa telefonu - pievērs uzmanību notiekošajam uz ceļa, utt utjp"
Vernon, lūk, apmēram šādu tekstu aizvieto viena frāze - ievēro distanci! VISU nekad nevarēs ierakstīt noteikumos, lai visādi dislektiķi ābečnieki būtu ar tiem apmierināti. Protams, tūlīt atkal brēksi kā aizkauta cūka - prieksējais dolžns, priekšējais parādā, bet kam tad pašam sava galva? Cepurei lai nenokrīt? Un tikai?

Man kādu laiku atpakaļ pa priekšu braucošais IDIOTS veica kreiso pagriezienu no labās nomales. Veica to tā, ka man bija šā vai tā jābremzē, jo ceļš šaurs, pretim brauc auto, bet IDIOTS nevar paņemt pilnu nomali. Tā nu nobremzēju, palaidu pretimbraucošos, apbraucu IDIOTU un tikai tad IDIOTS nogriezās pa kreisi. Un kāda tur drošības garantēšana no IDIOTA puses!!!! Būtu normāli griezies no joslas kreisās malas un es pa nomali viņu apbrauktu.
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk
Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk
Tā ir tipiska situācija, kad distance ir vismaz divas reizes par mazu. Ja būtu turējis normālu distanci, pirmkārt, visu redzamību uz ceļa nenosegtu priešējā pakaļa un to kas notiek tālāk uz ceļa būtu iespējams redzēt un pamanīt, otrkārt, nozaga sev to vitāli svarīgo sekundi reakcijas laikam.
Treškārt - pats lēmums lekt pretējā braukšanas joslā nevis uz nomales - ir pats idiotiskākais visā šajā. Tieši dēļ, tā ka brauc pārāk tuvu priekšā braucošajam - viņam nebija iespēju pat redzēt vai no pretējās puses kāds netuvojas lielā ātrumā... un tad samīcītu bleķu un veceņu spiegšanas vietā būtu līķi.
Diemžēl tā nav tikai rašas problēma, pie mums notiek tas pats - lielākā daļa kā anālisti bakstās viens otram pakaļā uz šosejas, kas tikai pierāda, ka vidējais šoferis pie mums ir ļoti ļoti sūdīgs, kurš kā pie ātruma 30km/h tā pie ātruma 100 km/h ir apmierināts ar to, ja var redzēt uz priekšu tikai 10-20 metrus.