Valdība atbalsta pārrobežu tiešsaistes informācijas apmaiņu par ceļu satiksmes drošības noteikumu pārkāpumiem 2

 

Foto: freefoto.com

Nozare.lv | 7.janvāris 2014 14:23

Valdība šodien atbalstīja noteikumu projektu, kas paredz, ka informācijas apmaiņa starp transportlīdzekļu reģistriem notiks tiešsaistes datu pārraides režīmā, tādējādi veicinot pārrobežu informācijas apmaiņu par ceļu satiksmes drošības noteikumu pārkāpumiem.

Noteikumu projekts paredz precīzu informācijas pieprasījuma un atbildes uz pieprasījumu saturu.

Līdz šim nepastāvēja regulējums, ar ko veicinātu pārrobežu informācijas apmaiņu par ceļu satiksmes drošības noteikumu pārkāpumiem. Ceļu satiksmes likums nosaka pamatprincipus informācijas apmaiņai, un likums pilnvaro Ministru kabinetu noteikt precīzu informācijas apmaiņas kārtību, skaidro Satiksmes ministrijā.

Tiek plānots, ka gadā tiks sastādīti 4200 protokoli - lēmumi ārzemniekiem par pārkāpumiem ceļu satiksmē, kas fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem. Vidējais piemērojamais naudas sods par vienu protokolu lēmumu - 20 eiro. Plānotie ieņēmumi no ārzemniekiem piemērotajiem un samaksātajiem naudas sodiem gadā ir 84 000 eiro.

2014.gadā ieņēmumi plānoti desmit mēnešos (sodu nomaksa notiek vismaz ar mēneša nobīdi pēc soda piemērošanas). Kopējie ieņēmumi veidos 70 000 eiro.

Pasākumu realizācijai izdevumi Iekšlietu ministrijai 2014.gadā plānoti 200 171 eiro, bet turpmāk ik gadu 7000 eiro. Valsts policijai savukārt plānotie izdevumi ir 43 000 eiro.

 
Visi komentāri
 
sa 7.janvāris 2014 16:35
0 0 Atbildēt

es pareizi sarēķināju pēc raksta, ka

ieņemsim 70000

tērēsim IeM 200000 + VP 43000

ti 1.gada p/z =-236000

Otrajā gadā

ieņemsim 70000

tērēsim 7000 katru nākošo gadu

pz 2.gadā un turpmāk =0 EUR

Varbūt labāk patiešām nemaz nevajag sodīt ārzemniekus, ja tas mums nav finansiāli izdevīgi?

mācies rēķināt 12.janvāris 2014 13:23
0 0 Atbildēt

200,171 + 43,000 = 243,171 eur izdevumi

Gadā ieņems 84,000 eur - 7000 eur pa izdevumiem = 77,000 eur

izdalam kopsummu ar ienākumiem, atrēķinam, ka 1. gadā būs mazāk un sanāk 3 gadi (rupji rēķinot), 4. gadā jau sāks nākt budžeta ienākumi, labs biznesa plāns

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 4

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 1

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti