Saruna ar Intu Dālderi, Jūrmalas mēra amata kandidāts no Jaunās Vienotības un Kustības Par (+ VIDEO) 3

 
iAuto | 1.jūnijs 2021 20:50

Saruna ar Intu Dālderi, Jūrmalas mēra amata kandidāts no Jaunās Vienotības un Kustības "Par" apvienotā saraksta Nr:2

Tiešraides video:

Tēmas:

  • Jūrmalas pilsēta,
  • Caurlaides,
  • Stāvvietas,
  • Ielu remonti,
  • Velojoslas.

Pirms pašvaldības vēlēšanām iAuto redakcija uzrunā Jūrmalas domes deputātu kandidātus ar mērķi uzzināt viņu pilsētas telpas redzējumu nākotnē. Ja arī tu vēlies tikt uzrunāts, lūdzu raksti uz iAuto @ iAuto.lv

Skaties arī citas intervijas ar Jūrmalas domes kandidātiem par tēmu "Jūrmalas pilsētas telpa":

  1. iAuto.lv saruna ar Edmundu Zonbergu - Jūrmalas domes deputāta kandidāts no Nacionālās apvienības saraksts Nr:1.
  2. iAuto saruna ar Gati Zamuru - Jūrmalas domes mēra amata kandidāts no partijas "Latvijas Attīstībai" saraksts Nr:9.
  3. iAuto.lv saruna ar Intu Dālderi - Jūrmalas mēra amata kandidāts no Jaunās Vienotības un Kustības "Par" apvienotā saraksta Nr:2
  4. iAuto.lv saruna ar Māri Kaijaku, Jūrmalas domes mēra amata kandidātu no Jaunās konservatīvās partija saraksts Nr:13
  5. iAuto.lv saruna ar Janu Simanovsku - Jūrmalas domes deputātes kandidātes no Progresīvie saraksta Nr:10

Piedalies pašvaldību vēlēšanās 2021.gada 5.jūnijā! Te saraksti https://pv2021.cvk.lv/pub/jurmala/kandidatu-saraksti

 
3 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Motorolers 1.jūnijs 2021 23:59
1 0 Atbildēt

Hmmm...kko nospēlēja pēc intervijas?

650 2.jūnijs 2021 2:26
1 0 Atbildēt

Hmm.Jā.Bet nu kā gan citādi.Ir slikti,draugi.Prottams.1mais un neatliekamākais,Veloceliņš ir it visiem vajadzīgs.Pat vairāki.Ne velti tas programmiski ietilpst jekurā Programmā,te 3joslu4virzienu būtu kāreiz.Uz Dubultu un/vai Strēlnieku prosp.,kur dziļi ieperinājies visu co,ch un nox un uc kaitnieku sākumproduktu tirgojošais statoils.Tā vietā tuvākajā 4gadē vajg izurbt elektrisko Melno Caurumu.

Šaubu nav, ka vispiemērotākais risinājums būtu kāreiz pa vienai brauktuves joslai atdot priekš velo.Pats tas interesantākais, ka mums gar to pašu Strēlnieku prosp 16,30m no brauktuves uz jūras pusi nav itin nu neviena asfaltēta celiņa, kuru varētu attiecināt uz velosportistiem.Nee,nu nav un nav.

Šis ir pareiz arī no TĀ viedokļa, ka uz Dubultu prospekta gadu desmitiem ilgi neviens nav iedomājies izcelt un nolīmeņot uz brautuves esošos aku vākus, kuru šajā laimesposmā ir apm 100+ gab.Archeoloģijas xperti mums visi izbraukuši uz/na Ēgypt.Ir palicis tikais vietējaiss skarbais Liktenis.Jā.

Kanalizācija smirdošajā Jaundub/Pump rajonā arīdzan nav iegājuse nekādā analizējoši programmiskajā apritē.Cerams, šovasar nebūs Nokrišņu, tādējādi tā saucamie kūrViesi uz Majoru stacciju varēs tikt bez laivām,motorizētie nekauņas izvairīsies no GidroTrieciena und neaizpeldēs arī dzelzs ceļa tuvumā izvietoās plast massas tualešu fundamentālās sekcijas.Jā.

Oi, nee, visp vajg kā Siguldā.Visus 30km visu ielu uz 30km/h, laist visus kopā 1 rindā.Jo taču vasarā sabrauks Braļukas un tāpat brauksim kopējā izmetēju plūsmā uz 30,mēģinādami "saskatīt" kādu sev vēlamāko no 30 iespējamajām šķērsielām.Bez ķieģeļa, hehehehahāā'...

Skaidrs arīdzan, ka mazturīgākā gala privātīpašniekiem būtu jānoslēdz pieeja un jāizskauž jebkura interese autoMobilizēti nokļūt rīgā vai vismaz kūrorta Centrā (lai 24/8 izbaudītu pie/domes esošā SvetAfora krāsaino darbību,atsevišķs paldies Redaktoram par tā pieminēšanu lietas kontextā).Ko te vispār runājam par 2 auto uz mājsaimniecību.Ja reiz dzīvo šitādā vietā,auto nedrīkstētu piederēt principā.Nē.

Visus asariešus ar visām viņu asarām apkārt uz/pa/na apvedceļu.Kur vel kādus tur kauguriešus vai tuvējos sloceniekus laist Kūrortā.Neparvelti Vāze uz/to tā norāda jau teju 3g.Apvedceļā jau tā ir v/max/vid ap 70.Ko te gari čikāties- ziņojums SM un dajoš 50.Kopā ar Šaibu.Jā.

Iespējams, segums Jomasielā ir morāli novecojis.Vajadzētu atcerēties 30g senus notikumus un pavasara izskaņā tur izrakt visas ielas garumā 1,30m dziļu Būvbedri.Jā.

Ā, piemirsu, nekādā ziņā Kandidātu programmās nevajg pieminēt to, ka cita starpā Jūrmalā (pagaidām,joprojām) ir vēl atlikušas,atvainojiet par izteicienu,arī pa kādai Ārstniecības iestādei.Vai kādā mazturīgākā rajonā pa kādai ēstuvei, nekaunīgi dūmojošai zilā Kāroga plūdmales zōnā.Jā.Ok.Gaidām.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 3

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 7

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti