Namībijas prezidents izvēlas UAZ Patriot (+ VIDEO) 4

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 3.aprīlis 2018 11:28

Āfrikas valsts Namībijas prezidents Hage Gotfrīds Geingobs sveicis valsts iedzīvotājus Neatkarības dienā no īpaša parādes kabrioleta, kam tiek izmantots pārbūvēts krievu UAZ Patriot apvidus auto.

Krievu mediji ziņo, ka Namībijas aizsardzības ministrija kļuvusi par pirmo UAZ speciāli ceremoniāliem pasākumiem izveidotās modifikācijas pircēju, turklāt spriežot pēc izdevumā The Namibian publicētajiem attēliem, iegādāti vairāki eksemplāri.

No Patriot standarta modeļa īpašā modifikācija atšķiras ar vaļēju virsbūvi, aizmugurē piemontētām trepēm, atbalsta rokturiem, īpašu salona apdari un krāsojumu. Automobilim nav aizmugures durvju.

Neskaitot militārās parādes un citus svinīgus pasākumus, īpašos UAZ var izmantot izbraucieniem pa dabas parkiem, rezervātiem un safari, uzsvaru liekot uz valstīm ar siltu klimatu.

Pērnā gada augustā Maskavā sarīkotajā Off-Road Show UAZ parādīja Patriot, kas aprīkots ar bezceļu paketi. Komplektā bija iekļauta vinča, stūres mehānismu aizsargi un palielinātas kapacitātes akumulators.

Savukārt novembrī ražotājs uzlaboja apvidus auto aprīkojumu ar jaunu multimediju sistēmu, kurai ir septiņu collu ekrāns, atbalsts Android iekārtām un WiFi pieslēguma funkcija. 

 
4 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 3.aprīlis 2018 17:46
9 0 Atbildēt

Krievu militāro tehniku atsakās pirkt pat Irāna un Indija. Tāpēc tādas valstis kā Namībija kļūst vienīgais krievu tehnikas noieta tirgus. Jo ir sena patiesība - banāns vēl nevienu krievu tanku nav pārsitis.

šādas automašīnas varētu palīdzēt pret ļoti bīstamiem militāriem konfliktiem, piemēram Caprivi Liberation Army ar kuru Namībija karoja deviņdesmito gadu beigās. Vēl tagad Namībieši atceras tos ar koka nūjām un kokosriekstiem bruņotos vīrus. 2500 namībiešiem vajadzēja doties bēgļu gaitās. Un pateicoties kalašņikova automātiem Namībijas armijai izdevās tos apkarot.

felix65 3.aprīlis 2018 11:53
5 1 Atbildēt

Nēģeriem ar krieviem sena draudzība un no Pušķina laikiem pat radniecība.

iciks 3.aprīlis 2018 12:39
3 0 Atbildēt

Nu paskat, būs pirmā (un droši vien vienīgā, ja neskaita pašu ražotāju) valsts, kas tos izvēlas! Arī iespēja izcelties.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 11

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti