Atklājot Krimas tiltu, Putins brauc ar Kamaz un gandrīz izraisa avāriju (+ VIDEO) 31

 
iAuto | 16.maijs 2018 18:20

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien atklāja 19 kilometrus garo tiltu starp Krieviju un Krimas pussalu, pārbraucot pāri tam ar Krievijā ražotu kravas automašīnu "Kamaz".

Triumfa brauciens neizdevās kā plānots - prezidents ilgi nevarēja uzsākt kustību, bet brauciena laikā viņa mašīnu "pastāvīgi vilka uz labo pusi", raksta krievu mediji. Putins vairrākkārtīgi cieši pietuvojās labajā pusē braucošajam "Kamaz", liekot tā šoferim "justies neomulīgi" un stūrēt savu spēkratu tikai dažus centimetrus no tilta margām. Ziņās parādītais sižets licis uzdot arī citus jautājumus, piemēram, vai Putins vispār drīkstēja vadīt šādas klases spēkratu un, kādēļ viņš brauca bez drošības jostas? 

 
31 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Pļurkt 17.maijs 2018 8:35
54 4 Atbildēt

Turpie krievi nespēj saprst, ka regulāri diršot kaimiņiem uz galvas un atņemot viņu iedzīvi paši ir palikuši par pilnīgiem izstumtajiem. Par izstumtajiem pat no tādiem dibenlaižiem kā Kuba, Baltkrievija, Kazahstāna, Venecuēla. Te vēl klāt var piemest tādus bijušos draugus kā Ķīna, Indija. Pasaule piespieda pat Z-Koreju krietni mazāk draudzēties ar Krieviju.

Aizsākums bija G-7, bet Aistrālijā G-20 laikā Putleram ierādīja viņa īsto vietu "nizhe plintusa, na urovne krys!!".

---------------

90-tajos visa attīstītā pasaule sarūmējās, ņēma Krieviju visās iespējamajās organizācijās, neskatoties uz to vai pelnīti vai nepelnīti, balstīja, stutēja, visādi palīdzēja. NATO 10 gadi Baltijā un 15 gadi Polijā nebija NEVIENAS kaujas vienības.

Xujlam bija par maz??? Sagribēja kļūt par carjoku, pie kam pasaules carjoku kur ASV uc šiem pakalpotu!! Savas krievu tautas pasaciņas vajadzēja palsīt, it sevišķi par zelta zivtiņu, kur nobeigumu derēja izlasīt ne tikai divas, bet kādas piecas reizes!!

viencexperc 16.maijs 2018 20:52
53 11 Atbildēt

Punduris pārāk īss priekš tik liela auto. Vai pedāles nevarēja aizsniegt, vai pāri panelim neredzēja.

Kanibaals 16.maijs 2018 22:40
44 3 Atbildēt

Nu jā Microsoftam maksājis jau neesi, jo esi Windows vienkārši nospēris, gluži kā Krievija Krimu. Domubiedri.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 11

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti