Floridas krievi nopērk BMW X7 un ir neviltotā sajūsmā (+ VIDEO) 27

 
iAuto | 24.marts 2019 11:46

Grigorijs iegādājas, pēc paša apgalvojuma, pirmo BMW X7 Maiami un ir neviltotā sajūsmā par vācu krosoveru. Otrajā video stundu garš jaunā automobiļa apskats un tests.

 
27 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
vieplis 24.marts 2019 16:21
19 26 Atbildēt

Paldies iauto par nesavtīgajām pūlēm pribalķikas buferzonas stutēšanā! Cik brīnišķīgi, ka iauto mudina dzīvot krieviski Latvijas Republikā! "Dzīvot" nozīmē lasīt krieviski, klausīties krieviski, skatīties krieviski, domāt krieviski, reaģēt krieviski, analizēt krieviski, secināt krieviski, rīkoties krieviski, sapņot krieviski un - pats galvenais - bez žagošanās un bez šaubām līst maksāt par brīnišķīgo iespēju dzīvot krieviski. Līst samaksāt, lai tā pribalķikas buferzona var pastāvēt, jo no ārpuses par to nemaksās.

Šī pateicība Iauto tiek izteikta visu noderīgo nopelnītāju, noderīgo ietaupītāju, noderīgo pragmatiķu, noderīgo pusotra bēgļa upuru, noderīgo citādāk-nevarētāju un noderīgo ko-nu-vairsotāju vārdā. Ar cieņu (bet bez komata)

Smaidiņš 24.marts 2019 16:45
19 6 Atbildēt

Tā ir, ka nesaprot valodu - pirmkārt, tas, ka tu iemācies kādu valodu (arī krievu) tev nāk tikai par labu un paplašina tavu redzesloku, otrkārt, BMW X7 ir pilnīgi jauns modelis un šis tik tiešām ir viens no pirmajiem youtube apskatiem, treškārt, šis cilvēks runā tikai par auto un neaizkar nevienu tautību un nevienu cilvēku, tieši otrādi - ja tu noskatītos citus viņa video, tad saprastu kā viņš nonāca ASV, kā nopelna naudu, kā tur dzīvo cilvēki utt, ceturtkārt, ir dīvaini, ka tev ķeras pie sirds tas, ka KRIEVS slavē VĀCU tehniku, slavē AMERIKĀŅU dzīvesveidu, kārtību, iespēju nopelnīt, būt cienītam, dzīvot drošībā un sakārtotā pasaulē, sagaidīt nodrošinātas vecumdienas utml (vai tas nav tas, par ko cīnās mūsu skolotāji, mediķi u.c. kategorijas?) un visbeidzot - gan jau X7 būs arī Rīgā un gan jau iAuto uztaisīs savu apskatu

650 24.marts 2019 14:29
17 5 Atbildēt

Izcils komentētājs,patiesss un pozitīvs, valoda,attieksme un izteiksme ideāla.Skatītajs nekādi nejūtas par lohu,kaut arī tādu auto nevar atļauties.Daudziem uzspēlētiem un tupiem ākstiem derētu pamācīties.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 1

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Rail Baltica kavēšanās: Latvijai jāpieņem lēmumi (+ VIDEO) 5

"Rail Baltica" joprojām ir viens no Eiropas Savienības stratēģiski svarīgākajiem infrastruktūras projektiem, taču jau tagad ir skaidrs – ar Eiropas naudu vien tā pabeigšanai nepietiks. Lasīt vairāk

 

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 7

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO) 16

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti