Mercedes pārtrauks investēt hibrīdiekārtu attīstībā 6

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 13.septembris 2021 13:12

Mercedes-Benz uzskata, ka kombinētās spēka iekārtas ir pārāk dārgas un bezperspektīvas, tādēļ pārtrauks darbu pie to izstrādes.

Minhenes autoizstādes laikā viens no vadošajiem Daimler speciālistiem, Markuss Šēfers, sarunā ar žurnālistiem atklāja, ka koncerns vairs neieguldīs naudu Mercedes automobiļu hibrīdsistēmu tālākai attīstībai, taču uzsvēra, ka jau izstrādātās tehnoloģijas paliks un uzņēmums turpinās pārdot arī hibrīdautomašīnas līdz pilnīgai pārejai uz elektrisko piedziņu.

Markuss Šēfers nosauca iekšdedzes dzinēja un elektromotora kombināciju par "nastu automašīnai" un sacīja, ka Mercedes-Benz koncentrēsies uz pilnvērtīgiem elektromobiļiem, jo ​​šī pieeja ir vienkāršāka un daudzsološāka. Tajā pašā laikā Vācijas uzņēmums, vismaz šobrīd, pārdod daudz vairāk hibrīdu nekā elektrisko transportlīdzekļu.

Ieguldījumu pārtraukšana kombinētajās vilces sistēmās nozīmē, ka E Performance benzīna-elektriskā sistēma būs "pārejas" tehnoloģiju augstākā pakāpe, un efektīvākus hibrīdus no Mercedes-Benz var negaidīt. Tajā pašā laikā nav teikts, ka AMG GT 63 S liftbeks paliks vienīgais modelis ar līdzīgu shēmu – šādas tehnoloģijas var iegūt arī topošie augstās veiktspējas modeļi AMG S 63 un AMG SL 63.

Daimler jau agrāk paziņoja, ka turpmāk uzsvars tiks likts elektrisko piedziņu, samazinot investīcijas iekšdedzes dzinēju attīstībā par 80% līdz 2026.gadam. Uzņēmums izskata iespēju atteikties no sedanu un universālu ražošanas un plāno samazināt augstās veiktspējas AMG modeļu skaitu.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
imzz 13.septembris 2021 15:08
3 1 Atbildēt

Šāda pozīcija saprotama. Hibrīds ir produkts, kurš radies politiska spiediena uz autoindustriju rezultātā.

650 13.septembris 2021 15:21
2 1 Atbildēt

Bezperspektīvas? Nu kā tad taa,Draugi?? Tiešām? Cik bijušas neskaitāmas sūdzības par visdažādāko ražotāju izgatavoto "mild hybrid" ierīču darbību? Ko nākotnē darīs un kur to liks tie Lohi, kas tos savulaik nopirka? Kur garantija, ka "šī" (kārtējā) motorrevolūcija (afeera) izrādīsies tā galējā un beidzamā?

GB12 13.septembris 2021 21:56
2 0 Atbildēt

Un elektroauto nav?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

12 gados: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 5

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 13

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 6

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 9

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti