Audi pilnīga pāreja uz tikai elektriskiem modeļiem līdz 2033. gadam vairs nav spēkā 21

 

Foto: Audi

iAuto | 26.marts 2025 11:08

Tāpat kā vairāki citi autoražotāji, arī Audi atkāpies no sākotnējiem plāniem un paziņojis par mērenāku pieeju elektriskajai nākotnei.

Oficiālo lēmumu par to ikgadējā Audi preses konferencē klātesošajiem darījis zināmu uzņēmuma izpilddirektors Gernots Delners uzsverot, ka pilnīga pāreja uz elektrisko mobilitāti līdz 2033. gadam vairs nav spēkā.

Audi vadītājs paskaidrojis, ka šādu stratēģiju diktē šī brīža situācija un norises globālajā tirgū. Tas nenozīmē pilnīgu atteikšanos no galvenā mērķa (elektriskās mobilitātes), tomēr pāreja notiks elastīgāk benzīna un hibrīdmodeļiem piedāvājumā paliekot ilgāk.

Zināms, ka Līdz 2025. gada beigām ir plānots laist klajā desmit jaunus PHEV modeļus, tostarp A5 plug-in hibrīdu, kas tika prezentēts 2025. gada 25. martā. Vienlaikus Audi izskata scenārijus lielākai lokalizācijai, lai apietu jaunos ASV tarifus Eiropas ražojumiem.

Vadība neslēpj, ka 2025. gads uzņēmumam “būs izaicinošs” arī saspringtās globālās politiskās situācijas dēļ. Tomēr cilvēki Ingolštatē tic jaunās stratēģijas panākumiem, ko stiprinās jaunie modeļi, kas tagad pakāpeniski nonāk tirgū.

Agrāk par atkāpēm no sākotnējiem plāniem paziņoja arī tādi autobūves zīmoli kā BMW, Mercedes, Alfa Romeo, Volvo un Porsche.

 

 
21 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Freijers 26.marts 2025 14:57
15 2 Atbildēt

Gudri cilvēki, ne AI propogandoni to jau teica, tik interesē, kurš nākamais par to paziņos. Zaļais kurss ir oficiāli apdirsies !

650 26.marts 2025 12:09
14 1 Atbildēt

Interesanti, kurš konkrēts šharlataāns (vai organizēta to grupa) vispār "izdomāja" šo te zaļās kakas kursu.Sapostīja (atlikušo) eiro ekonomiku,radīja vispārēju jezgu,trauksmi  un nenoteiktību.Nesa zaudējumus eurocilvēkiem/parastajiem, liekot zaudēt darbu un dažādos bezkaunīgos veidos izspiežot viņu jau tā ierobežotos ienākumus/uzkrājumus.Sodot,slaucot,apliekot un visādi citādi pazemojot.Vienlaikus nodošinot nereāli kosmiskus ienākumus (un pat to Pieaugumu!) dažādiem "valsts" darboņiem.Mākslīgi paplašinot jau tā plašo apguvēju,ierēdņu un kontrolētāju baru.Ielaida eurotirgū ķīniešus,pirms tam viņiem vienkārši (plānveidā massveidīgi) "atdodot" dažādas savas tehnoloģijas.Sazin vai lētticīgi, vai tomēr ar kādu nodomu.

:-) 26.marts 2025 11:30
7 1 Atbildēt

Nu re, gurdu. ar prātu apveltītu teiktais piepildās!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 2

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Paziņoti konkursa „Latvijas Gada motocikls 2026” rezultāti

Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti