Vi ir kādam labi ieteikumi, kur un pa cik var ielikt aizmugurējos "parkošanas" sensorus?? Kādus iesakiet??
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vi ir kādam labi ieteikumi, kur un pa cik var ielikt aizmugurējos "parkošanas" sensorus?? Kādus iesakiet??