Vajag džipam nomazgāt apakšu! Bet tā ka ar kerheri pats mazgātājs palien apakšā (vai arī auto paceļ uz augšu) Kur to var izdarīt?
!!!----------------------------------------!!!
!!! ! Statoilveidīgās moikas neder! !!!
!!!----------------------------------------!!!
Vajag tik vaļā no visām drazām kas pa brīvdienām braucot pa pļavām savācies!





















