BTW, tieši sedanu es neņemtu. Universāļu virsbūve man subjektīvi nepatīk (ja neskaita c300 un Honda Accord), bet sedanā neko nevar salikt. Hečbekā bagāžas nodalījumā reizē salikām bērna ratus, sabvūferi, pastūzi, divas teltis, trīs guļammaisus, trīs pilnas mugursomas, dažus RIMI maisus ar mantām, jakas, maiņas drēbes un citus sīkumus un vēl palika vieta kastei alus. Tas viss ietilpa zem plaukta, tā ka nebija traucēta redzamība uz aizmuguri. Sedani man šķiet krietni nepraktiskāki.
kaa nevar ielikt?
visu ko tu uzskaitiiji - easy. Beernu ratus iekshaa nesmu licis, bet ieliktu 
sakaraa ar mazdas pirceeja nejaushu cita mana auto iegaadi, kraasainaa mazda joprojaam ir paardoshanaa, nu jau peec servisa apmekleejuma un visu zinaamo prbl noveershanas. tachu joprojaam kraasaina
sakaraa ar jaunaa auto tuvoshanos no citaam zemeem, kljuustu pielaidiigaaks par cenu 
BUMP
Paarlasiita piekare, tehniski par ko uztraukties nav
bildes uz email peec pieprasiijuma
3000eur
22047477
ak jaaa, taa ir 626 mazda, kas saakta razhot no 97.gada beigaam liidz hvz kuram gadam.
joprojaam dabuunama. paarlasiita piekare un noveersti visi zinaamie defekti, iznjemot vizuaalo
ss.ss.lv/... 
Nebūtu žņaudzies un būtu laimīgs par tiem pašiem 3200 un nezinātu ne bēdu.
Tominjsh rakstīja: kaut kur augstaak mineeju, ka tam pirceejam man sanaaca paardot radinieku boru
Vai radiniekus par šo darījumu arī informēji?
laabs
pashi uzprasiijaas, negribeeja chakareeties ar visaadiem "tipa nopietniem" pirceejiem
Tominjsh rakstīja: joprojaam dabuunama. paarlasiita piekare un noveersti visi zinaamie defekti, iznjemot vizuaalo
ss.ss.lv/...
kur ta tik meistariigi piespiedi saanu?
es taadu jau panjeemu.
Reiz staaveeja Jelgavaa pie krustojuma pie sarkanaa otrajaa joslaa 4 asu betonvedeejs, raadot pagriezienu pa kreisi. Ieprieksheejais iipashnieks apstaajaas pie sarkanaa pirmajaa, lai brauktu taisi.
Un tad sekoja zaljais
pie kura betonvedeejs izdomaaja tomeer griesties pa labi
nu i viss rezultaats
Ja kādam nepietiek naudas, bet vēlas braukt ar jaudīgu vāģi, piedāvāju sievas 1993 gada mazdu - 2.5V6, ar visiem spoileriem, diskiem, lūku un apskati(maijā)
Zvaniet pa tel.29208580, apskatīt var 15. trolejbusa galapunktā
tu, draugs, jo.bnulsja?? Par tādu drotu 3000??? Pokuj, ka 'ideālā tehniskā stāvoklī'. 70% pircēju pērk vizuālo nevis tehnisko stāvokli. 1200 eur varu piedāvāt.
njexera, nebuus piena upes kjiiselja krastos