ui, it kā postēju otrā topikā
par pasātu....
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
ui, it kā postēju otrā topikā
par pasātu....
Cena=kosmoss.
Es savu 99g tdi pa 5800 tirgoju, i to pircēji rindā nestāv.
Man gan nav beņķu apsildes un pakaļējiem logiem ir airi
iekš mobile.de tādi arī pa 8 štukā sauļojas...so what?
Napalms rakstīja: Cena=kosmoss.
Es savu 99g tdi pa 5800 tirgoju, i to pircēji rindā nestāv.
Man gan nav beņķu apsildes un pakaļējiem logiem ir airi
iekš mobile.de tādi arī pa 8 štukā sauļojas...so what?
Pie mums viss ir kosmos ![]()
Napalms rakstīja: Cena=kosmoss.
Es savu 99g tdi pa 5800 tirgoju, i to pircēji rindā nestāv.
Man gan nav beņķu apsildes un pakaļējiem logiem ir airi
iekš mobile.de tādi arī pa 8 štukā sauļojas...so what?
Labi labi kosmonaut! Tirgo talak savu sagrabejuso dizeli! ![]()
tas gadiijumaa nav tukumaa milzkalnes apkaartnee, tur liidziigu skatu ar taam baltajaam siena pakaam redzeeju!
asf rakstīja: tas gadiijumaa nav tukumaa milzkalnes apkaartnee, tur liidziigu skatu ar taam baltajaam siena pakaam redzeeju!
Auto atrodas Ceesis!
Auto pardots un topiku var slegt!
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4