Vajag pa lēto saremontēt un nokrāsot virsbūvi.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vajag pa lēto saremontēt un nokrāsot virsbūvi.
Jators rakstīja: krishus NESTAIPA
sho pie anekdoteem ielikt
Īstenībā nestaipa jau ar! Brauc ar 15 un 20 gadus vecām kļačām, nevienam priekšā nelienu, nespiežos, kādreiz kādu palaižu un pats tieku palaists (un parasti visur paspēju) Pa šoseju turu ap 100...110km/h un arī visur paspēju
Tad kur tā staipīšana?
krishus rakstīja:
Jators rakstīja: krishus NESTAIPA
sho pie anekdoteem ielikt
Īstenībā nestaipa jau ar! Brauc ar 15 un 20 gadus vecām kļačām, nevienam priekšā nelienu, nespiežos, kādreiz kādu palaižu un pats tieku palaists (un parasti visur paspēju) Pa šoseju turu ap 100...110km/h un arī visur paspēju
Tad kur tā staipīšana?
nu jau saac staipiit ![]()
nakujators rakstīja:
Jators rakstīja: krishus NESTAIPA
sho pie anekdoteem ielikt
BET KAA VAR STAIPIIT TO KAA NEMAZ NAV?!?!
Man jau likās, ka puišelis...
Jators rakstīja:
krishus rakstīja:
Jators rakstīja: krishus NESTAIPA
sho pie anekdoteem ielikt
Īstenībā nestaipa jau ar! Brauc ar 15 un 20 gadus vecām kļačām, nevienam priekšā nelienu, nespiežos, kādreiz kādu palaižu un pats tieku palaists (un parasti visur paspēju) Pa šoseju turu ap 100...110km/h un arī visur paspēju
Tad kur tā staipīšana?
nu jau saac staipiit
ei,ei?
Pēc šamās aplikšanas MINKA pārmainīsies vai nu par MINSKA vai MINNA
![]()
tiri piri tiri piri,
tik daudz dauņu,
līiiiigo,....līgooooooo...
un kur ir MODERATORS no SAAB iem,ko a?
shitaa nosaukt SAAB,taa ir zaimošana un staipīšana
"kļačām"
kur tu saabus redzi???
saabi vairs nav saabi,...
saabi ir opelji![]()
![]()
![]()
lii ii go, lii ii gooooooo....
nakujators rakstīja: kur tu saabus redzi???
saabi vairs nav saabi,...
saabi ir opelji
lii ii go, lii ii gooooooo....
taapat kaa subaru...liktens viens...
Jators rakstīja:
nakujators rakstīja: kur tu saabus redzi???
saabi vairs nav saabi,...
saabi ir opelji
lii ii go, lii ii gooooooo....
taapat kaa subaru...liktens viens...
atlikt!!!!
reska!!!!
komandirsis vaidavaa vai d irsis.
![]()
Jators rakstīja: un kur ir MODERATORS no SAAB iem,ko a?
shitaa nosaukt SAAB,taa ir zaimošana un staipīšana
"kļačām"
A kur tu SAAB saskatīji?
krishus rakstīja:
Jators rakstīja: un kur ir MODERATORS no SAAB iem,ko a?
shitaa nosaukt SAAB,taa ir zaimošana un staipīšana
"kļačām"
A kur tu SAAB saskatīji?
uz bljambas kas tev avataraa.
tiri piri tiri piri,..
Jators rakstīja:
krishus rakstīja:
Jators rakstīja: un kur ir MODERATORS no SAAB iem,ko a?
shitaa nosaukt SAAB,taa ir zaimošana un staipīšana
"kļačām"
A kur tu SAAB saskatīji?
uz bljambas kas tev avataraa.
kolēga
SAAB RULZZZZ !
Jators rakstīja:
krishus rakstīja:
Jators rakstīja: un kur ir MODERATORS no SAAB iem,ko a?
shitaa nosaukt SAAB,taa ir zaimošana un staipīšana
"kļačām"
A kur tu SAAB saskatīji?
uz bljambas kas tev avataraa.
Tā, puis, ir SCANIAs emplēma, kura sen jau kā saabu pārdevusi...
opsss PĀRDEVUSI... pardon madmozzel ![]()
saabi rullee starp luuzeriem un sukaataajiem
![]()
man shodein pietiks...dzert... ![]()
Ziga turpini-nekriiti kaunaa ! es eimu atluuzt...
Jators rakstīja: opsss PĀRDEVUSI... pardon madmozzel
Taču, jā, viens no tiem ir SAAB, ar kuru pārvietojos, šad unt ad.
kaukaads pajolinsh
ta vinjam saabi raadaas,..
ta zigas,...
buus kauko nelabu iepiipeejies,...
nakujators rakstīja: saabi rullee starp luuzeriem un sukaataajiem
Nu, protams :: subaru :: rullē nejēgāāaa...
![]()
krishus rakstīja:
nakujators rakstīja: saabi rullee starp luuzeriem un sukaataajiem
Nu, protams :: subaru :: rullē nejēgāāaa...
nu ta beidzot kaads kautko praatiigu pasaka,...
nakujators rakstīja:
krishus rakstīja:
nakujators rakstīja: saabi rullee starp luuzeriem un sukaataajiem
Nu, protams :: subaru :: rullē nejēgāāaa...
nu ta beidzot kaads kautko praatiigu pasaka,...
Halturšciks, kapē ta nenocitēji visu ļidz galam?