skate ir?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
skate ir?
shearer rakstīja: skate ir?
modelju skate? vai vnk pa meeli palaists?
ursis rakstīja:
shearer rakstīja: skate ir?
modelju skate? vai vnk pa meeli palaists?
prieksh ipashi neapdavinaatiem - Tehsniskaa Apskate.
shearer rakstīja:
ursis rakstīja:
shearer rakstīja: skate ir?
modelju skate? vai vnk pa meeli palaists?
prieksh ipashi neapdavinaatiem - Tehsniskaa Apskate.
a ko prasi?
ne nu tu pircējs, ne nu kā. tirsējs gan na ļubiteļa
shearer rakstīja: skate ir?
nu sakas
nav
vaskins rakstīja:
shearer rakstīja: skate ir?
nu sakas nav
Neizdevās iesmērēt? ![]()
![]()
![]()
Uggga rakstīja:
vaskins rakstīja:
shearer rakstīja: skate ir?
nu sakas nav
Neizdevās iesmērēt?
Nemeginaju![]()
ko jus pljutijat? es tikai pajautaju vai TA ir. atboi no manis!
Cik sodi uz tā autiņa "karājās"?
![]()
alisters rakstīja: Cik sodi uz tā autiņa "karājās"?
Domaju ka nav un pat ja ir tad pie parrakstisanas tiks nomaksati![]()
Rudens atlaide 25%
Cena 750lvl
joprojām dārgi.....
Pirmais rakstīja: joprojām dārgi.....
Aaa cik nav dargi, ja nav noslepums?![]()
tolmeta cena ![]()
anonimikis rakstīja: tolmeta cena
A cik ir tolmeta cena šādam auto ?
Mļāāāāā ... reiz bija šitāds te verķis firmas autoparkā - nevienam nenovēlu šitādu te lietot .... MB un priekšpiedziņa - ārprāts .... ![]()
Marchiks_ rakstīja:
wvfans rakstīja: Mļāāāāā ... reiz bija šitāds te verķis firmas autoparkā - nevienam nenovēlu šitādu te lietot .... MB un priekšpiedziņa - ārprāts ....
Es atkal nevienam nenovēlu ziemā lietot tranzītu ar pakaļpiedziņu.
Iekrāmē 5-cus kanalizācijas vākus un ir o.k .. ![]()
ok būs tik ilgi, kamēr pats iespersies tajā akā, no kuras vāku nocēli
anonimikis rakstīja: ok būs tik ilgi, kamēr pats iespersies tajā akā, no kuras vāku nocēli
A vajag darīt tā - ka nocel tā zvani uz ceļu pārvaldi un lamajies ka tūlīt viņus tiesā iesūdzesi jo uz tadas un tādas ielas trūkst akam vaki ... garantēju - 2h laika būs jauns virsū .... ![]()
Viss paldies visem par uzmanibu un komentariem!!!
Pardots!![]()
pļē, vēl viens manu mašīnu ir notirgojis ![]()
Pirmais rakstīja: pļē, vēl viens manu mašīnu ir notirgojis
Kapec Tavu?
vaskins rakstīja:
Pirmais rakstīja: pļē, vēl viens manu mašīnu ir notirgojis
Kapec Tavu?
biju jau sakrājis tos 500ls
Pirmais rakstīja:
vaskins rakstīja:
Pirmais rakstīja: pļē, vēl viens manu mašīnu ir notirgojis
Kapec Tavu?
biju jau sakrājis tos 500ls
Par maz![]()
nu labi, vēl nodotu tukšās pudeles un turpat jau būtu....
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2