problema kad mazaja displeja varu redzet tikai paris punktu un noko sakarigu izlasit!! respektivi iedomties kas tur butu rakstits.
cik esmu dzrdejis ta ir daudzu problema, ko darit??
saab 9-5 1998
problema kad mazaja displeja varu redzet tikai paris punktu un noko sakarigu izlasit!! respektivi iedomties kas tur butu rakstits.
cik esmu dzrdejis ta ir daudzu problema, ko darit??
saab 9-5 1998
007edgars rakstīja: Arij,kā ACC displeja remontu 9-3 `01,vai tos Tu arī remontē?
Kaut kad sākšu! Pagaidām tikai SID
Arnij, iemet kādu savu koordināti - mailu vai telefonu, lai var tevi sakontaktēt, ir viens jautājiens
ivarinators rakstīja: Arnij, iemet kādu savu koordināti - mailu vai telefonu, lai var tevi sakontaktēt, ir viens jautājiens
Visu var atrast caur profilu