Baisulis rakstīja:
orion rakstīja:
P.S viennozīmīgi ir daudz svarīgākas lietas par ko būtu jāsoda, kautvai jau minētās riepas, tas ir svarīgāk, bet ja ne par to soda, tad vismaz par tonētajiem stikliem.
Dīvaina loģika. Ja nesoda par riepām,tad vismaz par stikliem. Te nu tu atklāji bardaku mūsu tiesībsargu sistēmā. Tā balstās vienīgi uz akcijām-ķeram tonētos,tad ķeram nepiesprādzētos,tad ķeram līkročus,tad taisnkājus.
Tas,ko tu te murgo par sastrēgumiem, tas nekādi neattiecas uz tonētiem stikliem. Aizmugurējie ir atļauti un jau nez kuro reizi tādiem auniem,kā tu, jāskaidro,ka satiksmē piedalās arī busi,tramvaji,visādi bulku vāģi un smagās mašīnas,kuriem nu nekādi cauri nevar redzēt.
Tās jūsu žāvas par gribēšanu redzēt ir smieklīgas. Ja gribi ieskatīties acīs,ej uz Zilo austeri.
Bardaks jau nav jāatklāj, par to ir skaidrs jebkuram.
Tas, ka satiksmē piedalās visādi cita veida braucamie, kuriem cauri redzēt nevar, nav arguments, ka tagad pēc iespējas būtu jālīdzinās viņiem, tie nav nekādi ideāli braucamie.
Uz kopējo skaitu tie nav tik daudz un, cik ir tik ir, tāpat pietiekami traucē (tikai no redzēšanas viedokļa,visos virzienos) Ja tādi būtu visi, braukt būtu grūtāk no šāda aspekta skatoties.
Un man ir gadījies reizes 5, varbūt, ka tie logi ir traucējuši, protams, citu iemeslu dēļ, ne logu, kāds ir traucējis miljons reizes 