Nu vot uzzinaju ,jamaina kaut kadi plastmasi ,alfa motors par remontu prasa 400 ls,es akal esu shoka
varbut kads zin ko tieshi jamaina un es varetu dabut tas detaljas shrota,varetu ielikt kadu instrukciju ar bildem,ludzu palidziet kads,man ble zajeb viss,tik taisu un taisu.
Varbut kads zin kur to var atrisinat pa mazakam naudam ,jo man liekas ka tas ir bikiņ pa daudz ???
Varbut kads jau bija sastapies ar tadu problemu un ka viņa tika atrisinata???
instrukciju ar bildēm šim padavaj! pašam rokas līkas?!
schizo rakstīja: instrukciju ar bildēm šim padavaj! pašam rokas līkas?!
Man ta liekas tev mele aug no nepareizas vietas un kaut kada lika...
BEH rakstīja:
Man ta liekas ...
ja mēģināsi katram sūdam atbildēt, tad taus saabs nosals...
nomaini alfa motors pret kaut ko citu....
Jānoņem stūres pastiprinātāja siksna,paliks siltāk pašam.
Man domāt, ka 400 Ls par siltām kājām nav nemaz tik dārgi.
Centis_Nuudele rakstīja: Man domāt, ka 400 Ls par siltām kājām nav nemaz tik dārgi.
Tie ir kādi labi ziemas polārzābaki?
Baisulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Man domāt, ka 400 Ls par siltām kājām nav nemaz tik dārgi.
Tie ir kādi labi ziemas polārzābaki?
Nē, tās ir īpašās sildošās plastmasas klapes.

Pa 400 ls iemet normalu Jotul krasniņu.Točna nenosalsi.Sabiem pat ir speciala vieta Jotulam
Pa 270 sanāk mazā elektrostacija un 2 kw sildītājs. Elektrostaciju ievieto priekšā,pieslēdz caur katalizatoru,lai ekoloģiju nesabojā un sildies,vasarā varēsi pieslēgt ledusskapi.
batka rakstīja: Pa 400 ls iemet normalu Jotul krasniņu.Točna nenosalsi.Sabiem pat ir speciala vieta Jotulam
A kur ir TĀ vieta jotulam? 
schizo rakstīja:
batka rakstīja: Pa 400 ls iemet normalu Jotul krasniņu.Točna nenosalsi.Sabiem pat ir speciala vieta Jotulam
A kur ir TĀ vieta jotulam?
nu tak kaa nezinaatu - grabazjniekaa , akkuraat blakus 20litriigajai elljas kanninjai 



schizo rakstīja:
batka rakstīja: Pa 400 ls iemet normalu Jotul krasniņu.Točna nenosalsi.Sabiem pat ir speciala vieta Jotulam
A kur ir TĀ vieta jotulam?
Jāņem ārā blakus sēdētāja beņķis,tur ir tāda vieta,kur kājeles ielocīt Jotulai.
Baisulis rakstīja:
schizo rakstīja:
batka rakstīja: Pa 400 ls iemet normalu Jotul krasniņu.Točna nenosalsi.Sabiem pat ir speciala vieta Jotulam
A kur ir TĀ vieta jotulam?
Jāņem ārā blakus sēdētāja beņķis,tur ir tāda vieta,kur kājeles ielocīt Jotulai.
Ne tur jaskatas lai skursteni var normali izlaist caur jumtu.Ja nepareizi ieliksi pats var apdedzinaties.Starp citu reiz gadijas redzet mežinieku T2 busu kura bij buržuika ielikta un smuks skurstenits virs jumta regojas.Skats bij labs.
bļeģ! saab 9-5???v kaads briinums.
ps. jus visi esat lohi
Shiirs rakstīja: bļeģ! saab 9-5???v kaads briinums.
ps. jus visi esat lohi
Un tu vienigais riktigais starp lohiem