Nu man tie visi evo merši šķiet nekādi salīdzinot ar tā laika M3. Čista uztaisīja lai būtu, bet ne ar dziļu domu + maksāja neadekvāti dārgi kā dēļ arī netika īpaši atzīts.
edzulis rakstīja: Nu man tie visi evo merši šķiet nekādi salīdzinot ar tā laika M3. Čista uztaisīja lai būtu, bet ne ar dziļu domu + maksāja neadekvāti dārgi kā dēļ arī netika īpaši atzīts.
betm, savukārt, šķiet, ka visi M3 BMW šķiet nekādi salīdzinot ar tā laika EVO w201. Čista uztaisīja lai būtu, bet ne ar dziļu domu + maksāja neadekvāti dārgi kā dēļ arī netika īpaši atzīts
tu pats saprati, ko pateici? 
Pakacinaasim edzuli :
pegijs 205 un hreno 5 eed M3 brokastiis....
EVO 1 arii...
sākās
kā aiziet runa par M3, tā neviens neko nesaprot
Bet šis konkrētais EVO iskatās pēc laba konstruktora, kurš uztaisīts no 86.gada w201
A es ar savu karburator Voshodu joprojām ēdu jūs visus! 
Ozz rakstīja: Pakacinaasim edzuli :
pegijs 205 un hreno 5 eed M3 brokastiis....
EVO 1 arii...
Ēst ta varbūt apēstu, vienīgi tie franču mēsli nespēj atļauties tādu ēdienu 
Magistrs
29.01.2008 09:17
Atkal tā E-klase.
Vienīgais ejošais no E-klases 190 sērijas ir ar 2.8 motoru.
-----------------------------
Magjistr, 190 (W201 un vinja mantinieks C-Klasse) NAV nekaada E-Klasse
E-Klasse ir videejaas klases mersiishi, tjipa W123, 124 utt..
))) Kad W190 vispaar paraadiijaas tirguu, tam bija iesauka "Baby Benz", ibo pats mazaakais no mersiishiem tolaik...
Viens te rakstiija par Cosworth dzineeju - Cosworth konstrueeja un atstraadaaja dzineeja galvu, apmeeram taapat, kaa Ford Sierra 2.9i Cosw.. Kaa nekaa engineering firma 
jā, visi kam E burts, ir E klase
arī SEL 600 ir E klase? 
richy rakstīja: jā, visi kam E burts, ir E klase
arī SEL 600 ir E klase?
Pārgudrītis
E - Einschpritz! inžektors ibio!
Vienīgais ejošais no E-klases 190 sērijas ir ar 2.8 motoru.
-----------------------------
Tu neko neesi sapratis... Tur ir cits stāsts.
==================
Kaa uzrakstiiji, taa sapratu
Jebkuraa gadiijumaa E-klasei
ar MB 190 nav nekaada sakara, iznjemot zvaigzni uz purna 
Crankshaft rakstīja: Vienīgais ejošais no E-klases 190 sērijas ir ar 2.8 motoru.
-----------------------------
Tu neko neesi sapratis... Tur ir cits stāsts.
==================
Kaa uzrakstiiji, taa sapratu Jebkuraa gadiijumaa E-klasei
ar MB 190 nav nekaada sakara, iznjemot zvaigzni uz purna
W201 nekad nav bijis 2,8 motors
modena rakstīja:
phenom rakstīja: MB fani - nevienu neinteresē ekskluzīvs MB 190 Evolution I (sport line)?
Mans draugs tirgo SAVU auto - var arī sarunāt atstāt LT numurus, izrakstot pilnvaru. ~20Ls.
........
Pēc doķiem a/m ir 86 gada, bet reāli 90.
Jauna TA uz 2 gadiem LT.
kaut kā ož pēc problēmam... laikām arī tāds ceņņiks.... atdzisi uz Rīgu - geb te pie numuru salidzināšanas atradīsies kāds gudrinieks kuram kāda naķlene vai cita kombinācija nepatiks....
modena
Ceņņiks ir tāds jo auto Vadims nopirka arī par kapeikām pirms 5 vai 6 gadiem. Cik es zinu viņš bija zagts 90 gādu sākumā, tāpēc arī tāda dziesma ar tiem gadiem, jo bija pārsists numurs. Viss jau juridiski sen aizmirsts. Ar reģistrāciju nekādu problēmu nebūs, varu pesonīgi palīdzēt. Doķos tas ir parastais 190.
richy rakstīja: sākās
kā aiziet runa par M3, tā neviens neko nesaprot
Bet šis konkrētais EVO iskatās pēc laba konstruktora, kurš uztaisīts no 86.gada w201
Kā tu paskaidrosi ka tai mašīnai ir pavisam cita ritoša? Tur daļā detāļu no 124, daļa no 190..
Laikam leiši arī to visu pārtaisija, maitas tādas 
Es jau saku, ieliec pirmos 6 ciparu sno VIN koda un jautājumu būs mazāk 
Tad sanāk, ka līdz 93.gadam bija inžektors, bet pēc, bija tikai E klase 
richy rakstīja: Es jau saku, ieliec pirmos 6 ciparu sno VIN koda un jautājumu būs mazāk
1. Doķi ir pie viņa, zvani ja ir nopietna interese.
2. Es uz 90% esmu parliecināts kā pēc doķiem neies kopā, jo tās modelis gāja tikai no 88. g. 
līdz 93. gadam E aiz cipara (190 E, 230 E)- Einspritz
no 1993.gada sākās jauna modeļu sērija, kur E nāca priekšā cipariem, piemēram E 300 un tā jau bija E Klasse
Līdz tam E klase kā tāda nepastāvēja.
-------------------------
Oficiaali nepastaaveeja, bet taa nu vinjus sauca tautaa
Atshkjiriibaa no S klases - nevienam i nenaaca praataa sajaukt MB 280E vai 300E ar 280SE/SEL vai 300SE/SEL
Starp citu, burts E noziimeeja nevis "Einspritz", bet "Einspritzung", siikums, bet noder
Aizko, kaa jau teicu, 190E neviens pie "iistajiem" E neskaitiija
mazulis un viss 
ja 2,8 tad visdrizāk ar karbiķi, jo nav E burta
Crankshaft rakstīja: līdz 93. gadam E aiz cipara (190 E, 230 E)- Einspritz
no 1993.gada sākās jauna modeļu sērija, kur E nāca priekšā cipariem, piemēram E 300 un tā jau bija E Klasse
Līdz tam E klase kā tāda nepastāvēja.
-------------------------
Oficiaali nepastaaveeja, bet taa nu vinjus sauca tautaa Atshkjiriibaa no S klases - nevienam i nenaaca praataa sajaukt MB 280E vai 300E ar 280SE/SEL vai 300SE/SEL
Starp citu, burts E noziimeeja nevis "Einspritz", bet "Einspritzung", siikums, bet noder Aizko, kaa jau teicu, 190E neviens pie "iistajiem" E neskaitiija mazulis un viss
Atvainojos ..pārāk daudz vācu porņukus esu saskatījies
bet tolks tas pats E klassssse ir no 93 gada a pirms tam ir šprice!
vispār jā, 190 mersis ir pamats visiem pārējiem
gan E klasēm, gan visiem pārējiem.
P.S. dzirdēju,ka jaunais CL600 ir bez inžektora...
edzulis rakstīja: Nu man tie visi evo merši šķiet nekādi salīdzinot ar tā laika M3. Čista uztaisīja lai būtu, bet ne ar dziļu domu + maksāja neadekvāti dārgi kā dēļ arī netika īpaši atzīts.
oi oi oi
Kas ir M3? megapakete??
Un kā tad ir ar M6?