Nu, nomira vecajam vai nu kompresors vai freons aizgāja atmosfērā.
Nopirkts jauns vietā, jautājums - kur likt veco?
Tā kā gluži pie atkritumu konteineriem nokraut nebūtu smuki.
Rīgā, cik Zaļajā Punktā ieskatījos, ir sekojoši kantori:
"Eko Reverss"
“Kuusakoski”
"L&T Hoetika"
SIA "Dīlers"
Kādam nav pieredze, kurš no jamiem ir jēdzīgākais (ātrums, izmaksas)?
Varbūt kādam kā reizi ir remontdarbnīca un ir interese jamo savākt detaļām?
Skapis:
Lāga neatceros - toļi Whirlpool, toļi AEG
2 kameru, 2 kompresori, saldētava saldē, pats ledusskapis gan tikai silda.



















